Štúdium ošetrovateľstva popri zamestnaní a rodine.

hotelka
17. okt 2019

ahojte, je tu nejaká mamina, pani, slečna, ktorá študuje externe popri práci a rodine ošetrovateľstvo?

jeltica
17. okt 2019

@hotelka Ja budem dokoncovat ekonomiku bc 🙂 Potom pojdem dalej ale po porode 🙂

joysi
17. okt 2019

Ahojko...môj brat začal prvý rok ošetrovateľstvo na sv. Alžbete v MI...popritom robí ošetrovateľa v DE... ja som tiež robila DPS-ku popri robotke a dvom deťom 🙂 bolo to ťažké hlavne, keď sa mi trebalo učiť na skúšky...zrazu aj žehlenie bola atraktívna činnosť 🙂 ale da sa to zvládnuť 😉

arcticcode
17. okt 2019

Ja tiež rozmýšľam nad IT. Nieže by mi to trebalo do roboty, ale zrejme sa uberiem určitým smerom, kde budem VŠ potrebovať (štátna správa)

joja101
17. okt 2019

Ja sa tiez uz dlho odhodlavam ale je to proste take, ze musis vela svojho volenho casu obetovat a ja neviem ci som na to pripravena. Ale inak zalezi to od skoly samozrejme ale externym sa zvyknu robit ulavy aj co sa tyka dochadzky, hlavne ked musis cestovat dlhsie a da sa niekedy s tymi prednasajucimi dohodnut 🙂

meissa
17. okt 2019

Ja končím externe Bc. na ekonomickej fakulte. Mám 11 ročnú dcéru a mimi sa má narodiť v marci. Snáď to zvládneme všetci v zdraví a pohode :D

basska_b
17. okt 2019

@hotelka Moja švagriná. Bakalára zvládla, dala si pauzu a teraz začala magistra. Nebolo to úplne ľahké, ale dalo sa. Teraz na magistrovi mala problémy, lebo sa vyžadovala angličtina, musela chodiť na kurzy a aj tak si v angličtine moc neverí

hotelka
autor
17. okt 2019

Ďakujem dievčatá, pýtam sa preto, lebo aj ja mám dve malé deti 5 a 8ročné, robotu v domove a chcela by som začať od bud.roku študovať externé Oše no bojím sa a som na vážkach, lebo ako sa písalo vyššie, treba na to obetovať kopu času a zas ma bude mrzieť ak budem zanedbávať deti...a zaujíma ma hlavne ako to je s dochádzku?koľko dní do týždňa sa chodí?

ivanazalubska
8. mar 2020

ahojte , je tu niekto kto studuje externe osetrovatelstvo v presove alebo v ruzomberku? chcela by som vediet kolkokrat v tyzdni a ci kazdy tyzden je vyucba. pracujem v nemocnici mam dve male deti 4 a 1 rocne a neviem ci by som to zvladla. nemozem najst na nete rozvrh hodin . viete niekto pomoct ? dakujem

saimaa
26. mar 2020

@ivanazalubska v Presove neviem, ale pred par rokmi som take info hladala na roznych skolach, a vacsinou (prip. aj v cr) to bolo tak, ze na zaciatku semestra bol intenzivny tyzden, po-pi v skole a potom tusím na konci tyzdna, a vikendy neboli uplne kazdeé... a prax neviem, ta bola asi osobitne....ja si toto pamatám, zeto neboli rposte iba vikendy , ale 2t tusim pocas semestra aj cely tyzden...