Stravné lístky z roku 2021

20. nov 2022

Ahojte, prosím, poradí mi niekto? Môj manžel bol dlhodobo chorý, nemohol cestovať do zamestnania a v pracovnom šuplíku mu ostali stravné lístky, asi20 kusov. platné do konca roka 2021. Dalo by sa s tým ešte niečo urobiť, tie peniaze by sme veľmi potrebovali.Ďakujem.

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adalmba
20. nov 2022

Podľa mňa nie, jednoducho smola.

sissy27
20. nov 2022

Môžete nechať akurát tak deťom na hranie. Mohol mu ich kolega poslať poštou takto pred rokom…

marca12
20. nov 2022

Asi nie,ale skus napisat do danej stravovacej spolocnosti.

nelca84
20. nov 2022

@fairyprincess neviem co ti je take smiesne, ano, je to suPlik, ale ty si si asi myslela, ze je to suFlik, hejze? 😃

autor
20. nov 2022

@marca12 Ďakujem.

petamich
20. nov 2022

vymena byva mozna cez zamestnavatela ale maximalne 1 mesiac po ukonceni platnosti = do konca januara 2022 🤷‍♀️

liljana
20. nov 2022

Zial, nie. Na tomto stravne spolocnosti asi najviac ryzuju. Na prepadnutych, stratenych, znicenych stravnych listkoch.

konikkon
20. nov 2022

@nelca84 v kodifikacnych slovníkoch nájdeš síceslovo šuplik, ale len ako hovorový výraz. Šuflík je zase nárečie. V spisovnej slovenčine povieme ,, zásuvka" 😊

nelca84
20. nov 2022

@konikkon takze co ta tak rozosmialo, ked to vlastne ma byt zasuvka? Jasne si tam zdoraznila to "P"

konikkon
20. nov 2022

@nelca84 mňa nerozosmialo nič 🤷 ty si upozornila inu komentujucu, že tam má byť suPlik, tak ti len píšem, že sa mýliš. Ani šuplik,ani šuflík, ale zásuvka.

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca84
20. nov 2022

@konikkon aha, ty si ina 🙈 prepac, nevsimla som si.
Len som upozornila na to, ze suplik je vlastne spravne, aj ked je ro hovorovy vyraz.

zuzubb007
20. nov 2022

Nie nikde sa nedaju vymenit ani nic s nimi, takze smer kos, mne sa to tiez stalo asi 7 kusov som nasla tak moja smola

maranco
20. nov 2022

Na budúci rok nech si manžel pýta peniaze namiesto stravných lístkov a € vám neprepadnú.
https://www.podnikajte.sk/stravne-a-pracovne-ce...

malacibulka
21. nov 2022

Tiez som minule nasla stare forinty v zasuvke, ostali oci pre plac. Vedeli ti na trhu, preco mi take vydavaju. Ja som netusila ze ty bankovkam konci platnost. Zial stare stravace ti uz nikto nepreplati. Ako hovori ina diskuterka, na tom oni ryzuju. Preto uz stravne listky odmietam - ani na kartu. Pekne na ucet.

zuzanaete
21. nov 2022

@malacibulka My sme raz menili stare forinty priamo v banke v Madarsku. Byva tam lehota, kedy zamenia.

malacibulka
21. nov 2022

@zuzanaete jo, lenze ja som ju presvihla. Na trhu mi naschval vydali take co uz len tyzden mali platnost. A kde ja vtedy bez auta pojdem zas do Madarska len koli banke - aj keby som vedela o tom.

autor
21. nov 2022

@maranco Ďakujem.