Spoločnosť Atena – Personal Consulting, s.r.o.

majka1888
10. mar 2015

dobrý deň, je tu nejaká žienka, ktorá sa zúčastnila výberového konania v spoločnosti ATENA- PERSONAL CONSULTING, s. r. o. ?

malinka158
10. mar 2015

http://www.atena.sk/ ak myslis tuto agenturu tak o tejto sa nic dobře nepopisalo, staci ak si zadas do google atena recenzie a tam ti to vsetko najde

aams
10. mar 2015

Ahoj, ja som pre nich pracovala dva aj pol roka ako opatrovatelka, doteraz som s nimi v dobrom kontakte, nemala som zlé skusenosti čo sa tyka spolupráce !! mam len pozitivne hodnotenie ...ak chceš napis odpoviem ti 🙂

hippa
25. jan 2018

@majka1888 dobrý deň prajem.ako ste dopadli pri výberovom konani?ak môžem vedieť?idem v pondelok.tk som zvedavá na čo sa mám pripraviť

gemminka
19. jan 2022

Dobrý deň,
mala by som ísť na pohovor do Atény na pozíciu personálny konzultant... odporúča mi niekto pracovať v tejto agentúra?

klarad1
26. okt 2023

Dobrý deň, skúsim napísať sem aj keď je táto diskusia stará. Máte prosím vás skúsenosti s agentúrou Espor personell consulting ? Ponúkajú prácu v hotelierstve a nenašla som na nich žiadne slovné recenzie. Na ich stránke sú rôzne druhy registrácií, prvá je bez poplatku, ostatné sú platené. Podľa mňa by personálna agentúra nemala pýtať peniaze za to, že nájde pre nás prácu. A ďalej na druhú stranu píšu, že všetko je bezplatné, že ešte pred vycestovaním či podpisom zmluvy nepýtajú peniaze. Zdá sa mi to celé čudné