Spätná väzba nadriadenému

xnatalkax
29. mar 2022

Mám rada keď sa veci hovoria narovinu. Mám taký problém. Včera šéf prišiel do práce už so zlou náladou. Ja chápem že nie každý deň je nedeľa. Dozvedel sa od podriadených problém, ktorý mu nedali cez víkend vediet to ho ešte viac naštvalo. Potom sa vykričal na nás čo sme stým nič nemali. Za pol hodinu si ma zavolal a tiež po mne kričal prečo niektoré veci nerobím tak ako som to robila. Už to tak nerovím pretoze sme presli do programu a on tam nema pristup. Ale krical po mne, dalo sa to aj v klude vyriesit. Ale uz bol nastartovany z domu potom ho koelgovia este viac nahnevali. Ja by som sa snim chcela o tom porozpravat, ze kazdy mame svoje problemi a kazdy ma aj zle dni. Ale takto sa k nam nema chovat. A v ten den som mala ist k dr, aj som sa ho bala opytat ci mozem ist, to je chore. V taktomto prostredi sa nikomu nepracuje dobre. Ja som tam veduca. Myslite ze by bolo vhodne mu dat soatnu vazbu? Ja keby som sef tak by som bola rada keby slusne niekto z podriadenych prisiel za mnou a dal mi spatnu vazbu. Radsej ako keby to mala cela firma vediet a ja nie. Co myslite?

nelca0510
29. mar 2022

@xnatalkax no tak mal jeden deň zlu naladu. Ty nemávas?

xnatalkax
autor
29. mar 2022

@nelca0510 máva to často.

xnatalkax
autor
29. mar 2022

@nelca0510 takže to ho obhajuje po nás kričať?

kitycat
29. mar 2022

Mala si reagovat okamzite. Tak by reagovala veduca.

nelca0510
29. mar 2022

@xnatalkax písala si o dnešku. Nebuď útočná. Tak si to mala riešiť hneď.

xnatalkax
autor
29. mar 2022

@kitycat @kitycat bolo by to zbytočné pretože bol naštartovaný a ešte by som priliala do ohňa

xnatalkax
autor
29. mar 2022

@nelca0510 utocna preco?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
29. mar 2022

mas konkretnu situaciu, vies dat adresnu spatnu vazbu, ja by som za nim sla a povedala mu to, ze takto som to vnimala a takto to vnimali podriadeni 🤷‍♀️

vilma7
29. mar 2022

Opýtaj sa ho, či má vob c záujem o feedback. Možno vôbec nemá.

xnatalkax
autor
29. mar 2022

@vilma7 @vilma7 asi ma, uz velakrat povedal ze on ma rad veci narovinu a ze ked sa nam nieco nepaci mame povedat

amelie2017
29. mar 2022

Ja by som ho stopla uz v momente, kedy by po mne krical. To, ze je tvoj nadriadeny ho neopravnuje na teba zvysovat hlas. Ludia na veducich funkciach by sa mali vediet spravat k akejkolvek situacii. V mojich ociach by poriadne klesol a uz by som ho nebrala ako autoritu.

sissy27
29. mar 2022

@xnatalkax ja som mala takého náladového šéfa, ale ja som si z toho ťažkú hlavu nerobila a ani nikto z kolegov, vyventiloval sa, ja jedným uchom dnu druhým von a vybavené. Mali sme to 100násobne vynahradené v iných veciach, toto sme brali tak, že proste je taký. A k lekárovi som za viac ako 20 odpracovaných rokov nikdy nepýtala - vždy som OZNÁMILA.

hipuska
29. mar 2022

Určite riešiť. Ty si tam vedúca, takže sa vlastne postavis za vašich spoločných zamestnancov

kaki3
30. mar 2022

Normalne ked vychladnete obaja by som za nim isla si to vyrozpravat. Ved na tom nic nie je. Normalna komunikacia dokaze vela veci vyriesit a v mnohom pomoct, takze myslim, ze urobis len dobre.

laila22
30. mar 2022

@xnatalkax nemôžeš mu to tak len tak medzi rečou povedať? Nemusíš ísť k nemu sedieť a rozoberať to. Neviem aký máte vzťah.

mirka9731
Odpoveď bola odstránená
Zobraz