Som nešťastná v práci

3. jún 2022

Žienky poraďte mi alebo dajte nejaké tipy na prácu v ktorej sa dá rozvíjať, nie je nudná, jednotvárna, kde netreba špeciálne vysokoškolské vzdelanie (lebo ho nemám). Momentálne robím v kancelárii a už mi z toho preskakuje, chodím tam zúfalá a znechutená. Je to z časti aj kvôli šéfke ktorá vie len buzerovať a všetko čo robíme je zle. A nebaví ma ani tá práca. Chcela by som niečo iné, kde sa budem tešiť ísť aj v pondelok a nebudem ráno vstávať otrávená s tým že zas budem 8 hodín počúvať ako je všetko zle.

anjelicek26
3. jún 2022

Ono ked cloveka praca nebavi, tak asi nejake velke vykony nepodava, robi totiz vsetko s donutenia a pocitom, ze sa mu nechce, to vidi aj sef a potom dostanes zdrba a mas kolotoc... dajte tip "na nieco", co by ta bavilo... to snad sama musis vediet, aku pracu by si rada robila viac hodin denne s chutou... mna napada hned niekolko pozicii, ktore do buducna chcem este vyskusat...niektore aj hodne mimo moj obor...

pribinak
3. jún 2022

No a hľadáš si aktívne inú prácu?

Radšej by som si našla inú prácu ako hľadala neexistujúce akože niečo čo má na tento práci baví
Nuda praca a ešte otras šéfka je zlá kombinácia
Proste neviem čo tá tam drzi, ale hľadaj si inú prácu

autor
3. jún 2022

@pribinak peniaze ma držia

autor
3. jún 2022

@anjelicek26 no tak si mohla rovno napísať čo ťa napáda 🙂

lenkit
3. jún 2022

Autorka a máš pocit, že podávate 100% výkon a šéfka na Vás sedí? Aj ona je zrejme zodpovedná z výsledky Vašej práce. Ak máte pocit, že Vás nespravodlivo hodnotí nie je možné to riešiť s jej nadriadeným?

autor
3. jún 2022

@lenkit tak ťažko sa podáva 100 percentný výkon pod nátlakom

pribinak
3. jún 2022

Mna keby furt buzerovala šéfka a ešte by má aj praca nudila a z toho všetkého by mi predskakovalo, tak má ani milión na výplate neudrží

Veď aj inde ti budú platiť, či máš nejaký extra mimoriadny job s extra mimoriadnou výplatou?
Stojí ti to za tie prachy?

anjelicek26
3. jún 2022

Takze pracu si nerobis dobre a preto na teba sefka tlaci. Mna napada spravit si viac auditorskych skusok, skusit controlling ci nakup v nasom korporate, ale to asi nie je to, co napada teba 😂

autor
3. jún 2022

@anjelicek26 neviem, však som povedala že píšte svoje tipy takže je pochopiteľné že čo baví teba nemusí baviť mňa ale nikdy nevieš kto niečo napíše
Neviem čo je na tom smiešne 🙂

autor
3. jún 2022

@pribinak áno viem si mesačne zarobiť aj 1000€ k môjmu fixnému platu ale už by som šla kľudne robiť aj niečo menej platené len nech mám kľud a chodím tam spokojná

pribinak
3. jún 2022

No začni rozposielať CV, ešte dnes. Načo čakáš?

anjelicek26
3. jún 2022

Nuz to zarabas na slovenske pomery velmi dobre. Mozno to chce trosku samomotivacie, aby ta to bavit zacalo. V kazdej praci - musis makat, v kazdej praci - mas sefa, v kazdej praci - musis podavat nejaky vykon... a ty ani nevies, co ta vlastne bavi...ujasni si to najprv a zatial rob maximum na pozicii, ktoru mas...

luccija
3. jún 2022

Ťažko poradiť, keď nepíšeš čo robíš?no tak inu administrativu, recepciu, hľadaj a choď preč.Kamaratka robí v logistike vytazuje autodopravu zarobí viac ako s bežnou VS, ďalšia je na recepcii v zubnej klinike obe si chvália.Nemusis mať VS, aby si robila v administratíve.

autor
3. jún 2022

@anjelicek26 ty si to nepochopila, nevadí 🙂

autor
3. jún 2022

@pribinak Tak ja by som chcela robiť v svadobnom salóne len o žiadnej takej práci tu neviem.
A iba som chcela ďalšie tipy od vás čo by ma možno zaujaĺo, možno tu napíše niekto niečo zaujímavé

autor
3. jún 2022

@luccija fuha ale tam asi musí vedieť aj cudzie jazyky však?
No tá recepcia neznie zle, skúsim popozerať či náhodou niekde nehľadajú, ďakujem

pribinak
3. jún 2022

Však ti píšem veľmi zaujímavé riešenie: hľadaj si inú prácu
Aby má niekto 8 hodín buzeroval? No tak to nie

melanta
3. jún 2022

Akú prácu konkrétne v tej kancelárii robíš, aká lokalita, jazykové znalosti, iné skills? A aké ponuky na profesii ťa za posledné mesiace oslovili? Bez ohľadu na to, či podľa teba máš alebo nemáš na tú ponuku kvalifikáciu.

autor
3. jún 2022

@pribinak hľadám 🙂

estrella5
3. jún 2022

Mňa baví robiť niečo so zvieratami 🙃 V ZOO, veterinárnu asistentku, trénerku psov, policajnú kynologičku, v nejakej karanténnej stanici pre zvieratká.. Ale ja som taká "zvieracia" 🤣

autor
3. jún 2022

@melanta nebudem konkretizovať
A neoslovilo ma na profesii nič nejako lebo či chceš alebo nechceš kvalifikáciu potrebuješ alebo pracovnú dobu tak aby som poobede stíhala škôlku

melanta
3. jún 2022

Okej, konkretizovať nebudeš. Práve týmto sa živím. Hľadaním ľudí, ako headhunter. Nuž potom ťažko pomôcť. A čo sa týka kvalifikácie, ver že chýbajúca kvalifikácia niekedy nie je problém. Len je potrebné byť inak nastavený.

nikaeli
3. jún 2022

vo svadobnom salóne pracujú väčšinou krajčírky, resp.dámy, ktoré vedia šiť, aby upravili šaty na mieru.. a väčšinou sú otvorené do šiestej, minimálne do piatej..

autor
3. jún 2022

@melanta asi som nepochopila. Živíš sa hľadaním ľudí na rôzne pozície ? Robíš v nejakej personálnej agentúre ?

autor
3. jún 2022

@nikaeli áno veď práve zostane to len mojim snom 🙂

lindous
3. jún 2022

Na moju prácu, ktorá je aj moja vysnená treba VŠ, takže tú ti radiť nebudem, ale keby som sa jedného dňa rozhodla robiť niečo úplne iné, tak by som možno hľadala niečo v oblasti organizácii eventov 🙂 mala som brigádu, v ktorej som organizovala detské oslavy a veľmi ma to bavilo, bolo to kreatívne, často som musela riešiť veci za pochodu, improvizovať a úplne som sa v tom našla ...raz by som rada skúsila aj nejakú väčšiu akciu, konferenciu, svadbu 🙂 tak možno niečo takéto ako tip 😀

ddaassuullaa
3. jún 2022

Ja neviem, co vlastne cakas....teba nebavi, vadi ti sefka a zeny maju poradit, co teba ma.bavit? Tu je nieco od zakladu zle. Aku mas kvalifikaciu, zrucnosti,.prax a co ta bavi? Hadam uz mas nejaky prehlad, ake.su moznosti zamestnania ci uz v odbore alebo mimo. Napriklad usudzujem, ze kancelarska praca ta nebavi. Ok, ale co dokazes? Predstava o pracovnom.case? Napriklad na takej vyrobnej linke by ta praca bavila. Alebo predavacka v parfumerii s poradenstvom. Vodicka autobusu, zarucene ziadma nuda a bez sefky za zadkom...

autor
3. jún 2022

@lindous anoo presne to by bolo super ale to som ešte na profesii nevidela, asi jedine živnosť že ?

autor
3. jún 2022

@ddaassuullaa áno prečo by nemohli dať tipy ? Niektoré s tým nemajú problém 🙂 a presne toto čakám

ddaassuullaa
3. jún 2022

Lebo tipy mozu daleko presahovat tvoje schopnosti a sucasne to znamena, ze neriesis hladanie vhodneho miesta, ak.nemas prehlad o pracovnych moznostiach