Slobodné mamky a práca

30. júl 2022

Ahojte. Som slobodná mamička, hľadám prácu na ranné zmeny, ale márne.. ako kde pracujete, tak, aby som si dokázala dat deti do škôlky, a vybrať zo škôlky? Nema mi kto pomôc.. ďakujem

patus_2
30. júl 2022

Upratovanie domov, dokladanie tovaru v obchode (niekde sa dajú dohodnúť 6 hodinové smeny), kamarátka pracuje v McDonald a tiež si môže nastaviť pracovný čas, aby stíhala škôlku.
Veľa záleží aj od toho, čo máš vyštudované, kde si pred tým pracovala a čo ovládaš 🙂

dievcacitajucelist
30. júl 2022

Poznám jednu páni a ta predáva v obchode. Je to ten s lacnými vecmi. Tam ma dohodnuté, že robí len ranné zmeny aj to má upravenú pracovnú dobu, kvôli dieťaťu

zuzanalukasko
30. júl 2022

Po RD som z praktických dôvodov začala ako poštárka, dalo sa a do troch mesiacov som našla inú vyhovujúcu prácu.

oslo1
30. júl 2022

Robila som na sluzby ako sestricka. Od September menom robotu a budem robit od 8-16, alebo 9-17. Syn Bude chodit rano a poobede do druziny. Cez prazdniny bud budem mat dovolenku, alebo pojde do denneho tabora, alebo Starka pride. Bude to finance narocne, ale in moznost nemam.

autor
30. júl 2022

No ja tu nemám v okoli nikoho kto by mi vedel deti strážiť, nikto nečakal ze ostanem sama na deti(s vdova) .. stacilo by mi od 6,30 do max 15,30 lebo škôlka je len do 16 tej.. ale hlavne aby to boli ranné zmeny a som ochotna si spraviť aj kurzy ..

77katarina
30. júl 2022

☹️ riešim niečo podobné a bez výsledku

lilinka88
30. júl 2022

Hľadala som rok a pol, som vo verejnej správe.

mogaa
30. júl 2022

záleží od tvojho vzdelania a čo si robila....a aj od šťastia čo zoženieš.....obvykle sa dá dohodnúť na skrátenej prac.doby - teda napr.práca na 6 hodín v reťazcoch ako Kaufland,Lidl - ale opäť záleží od vedúcej aby akceptovala že ťa môže dávať len na ranné....inak napr.poštárka, pomocná kúchárka či upratovačka v škôlke, upratovacie firmy tam kde upratujú vchody, štátna sféra, HO...treba hľadať ale naozaj záleží od vzdelania, praxe a šťastia čo sa podarí zohnať....

lesanka845
30. júl 2022

Ahoj ,ako Ti tu už radili ,ta pošta je na jednu smenu.Alebo ešte sa dá pre call centrum.Teraz cc povoľujú pracovať z domu a směny si nastavit,ako Ti vyhovuje.Takze aj týmto smerom sa da

nenaaaaa
20. feb 2023

@dievcacitajucelist prosím Vás ktorý obchod myslíte? 🙂

77katarina
21. feb 2023

Už ste niečo zohnali ?

77katarina
21. feb 2023

@lesanka845 Pošta asi nie, tam sa pracuje od 6 ráno.