Skvelá práca na doma

martina0067
12. apr 2013

Vzhladom na to ze casto hladate pracu na doma sa s vami chcem podelit o tu moju.Ide o vyplnanie ankiet a za odmenu sa vyberaju veci z katalogu.Ja si vyberam kredit a mam tak pokryte naklady na mobil-lepsie ako nic.Za registraciu sa neplati tak vyskusajte
http://iprieskum.sk/users/register/?key=6531b32...

sissy27
12. apr 2013

@martina0067 prečo sú tieto veci nazývané "skvelou prácou", keď sa z toho človek nenaje ani účty nezaplatí? 😝 veď nazývajme veci pravými menami, inak sa to dá považovať za klamstvo...
skvelá práca je niečo, čo ma baví, napĺňa, neokráda o čas s rodinou a ešte z toho slušne vyžijem, ale nie, že ušetrila som raz za pol roka 10€ ...

ververka
12. apr 2013

@martina0067 napis teda principy a nie hned registraciu.

martina0067
autor
12. apr 2013

Pre mna je to skvele preto lebo mna to bavi a naplna a navic sa dozviem nieco aj o sebe a tych 10 minut denne nieje pre moju rodinu az taka velka zataz.A to ze si nemusim aspon kupovat kredit je pre mna jednoducho skvele za tych 10 minut to stoji takze ja to nazivam pravym menom,len ty by si asi potrebovala rovno bohviečo

sissy27
12. apr 2013

@ververka posielajú ti na maily dotazníky, ankety, niekedy pozvania na osobné sedenia - niektoré zaberú 10min, iné 3hodiny, a za každú aktivitu máš nejaké body,samozrejme ti pripíšu body aj za to, ak sa cez teba registruje niekto ďalší (preto ten link), za určitý počet bodov si môžeš vybrať odmenu, ale akože teda nič, čo by ti zmenilo život, prkotiny, ktoré si ozaj môžeš dopriať aj z materskej...

ververka
12. apr 2013

A teda ako to funguje?

ververka
12. apr 2013

@sisy27 okej diky, ja som chcela pocut od @martina0067 ked uz druhykrat to sem postla 🙂

sissy27
12. apr 2013

@martina0067 toto ťa napĺňa??? fúha, bez urážky, ale to musíš byť velice jednoduchá osoba... 😝

sissy27
12. apr 2013

@ververka prepáč 😅 😉 už som ticho 😉

ververka
12. apr 2013

:D

martina0067
autor
12. apr 2013

Ano,funguje to v podstate tak ako pisala veverka.A mila sissy27 mozes si o mne myslet co chces,ja ta aj tak nepoznam...Stale tu bedakate ako tazko si popri materskej privyrobit,tak som chcela aspon trocha inspirovat.

martina0067
autor
12. apr 2013

Ale tie ankety nezaberu vic nez 10 min...sissy27

sisaha
12. apr 2013

@martina0067 stazovala sa niektora z nich dvoch, ze by si chceli privyrobit? 😉.. Uz tu takychto linkov bolo na mraky..podstata ta ista..zarobok neisty, minimalny, alebo ziadny...

sissy27
12. apr 2013

@martina0067 ja som nikdy nebedákala, ja som popri materskej normálne pracovala na plný úväzok za normálny plat 😉 akurát že v tom čase si bolo treba vybrať buď práca alebo len materská, nebola tá možnosť ako dnes že aj aj...
a ververka sa pýtala, ako to funguje, len odpovede od teba sa nedočkala 🙂
ja v zásade nemám nič proti tomuto druhu aktivity, ale prepáč, nazývať to "skvelou prácou" je naozaj v lepšom prípade zavádzajúce, v horšom prípade ozaj pritiahnuté za vlasy... pozerám tie odmeny - väčšinu z tých vecí nájdeš v hociktorej domácnosti aj dvojmo, takže ozaj nič mimoriadne...

sissy27
12. apr 2013

@sisaha
@martina0067 presne to, že tých linkov tu je, bolo a ešte len bude neúrekom... lebo veď taká malá pyramídka, že? ak si predstavím nejakú chudinku, čo sa na to ozaj namotá v dobrej viere, že si zlepší finančnú situáciu popri materskej a zaregistruje sa na 7 takýchto linkov, pričom každý z nich jej zaberie denne len 10 minút, tak díky za ty dary, hodina v prdeli a nič z toho... to keby takáto žienka zobrala napr. upratovanie spoločných priestorov v paneláku, tak jej to zaberie menej času za týždeň a má nejakých 150€ mesačne a ešte si aj zašportuje 😉

linda20111
12. apr 2013

@martina0067 zaregistrovala som sa cez teba, neviem sice ako casto tam budem chodit alebo ci to vobec budem pouzivat, ale aspon tebe som pomohla nejakymi bodikmi 🙂 mam jednu otazku na teba, priblizne ako casto ti chodia tie dotazniky?

martina0067
autor
12. apr 2013

Aby ti chodili castejsie tak si tam vypln tie drobne dotazniky o tebe ako zijes a co ta zaujima.budu chodit podla toho ci si cielova skupina.Mne chodia tak 5 do tyzdna,dnes som mala tiez taky kratky o dochodkovom poisteni

heidynka
12. apr 2013

@martina0067 kde nájdem tie drobné dotazníky?

mima4
13. apr 2013

@martina0067
prepac, ale neverim ti, ze 5 krat do tyzdna, tiez som tam zaregistrovana a co som kecala s kockami, ktore su tam tiez, tak clovek je happy, ked pride raz za 2-3 tyzdne dotaznik, celkovo ak za polrok zarobi clovek 7 eur...tak si moze gratulovat. Toto nie je praca, iba peniaze na pizzu 😉 na listok do kina, a mam s tym realne skusenosti, takze nie je to tak ako pises.

@sissy27 ta praca urcite nie je skvela a ak niekoho naplna...uff.. no comment :-/

Inak, co ja robim otazniky, tak som najspokojnejsia s marketagent, je to fajn na to privyrobenie si par euracov... 🙂

http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=628275

modrofuzik11
13. apr 2013

viete co, baby, aj tak je fajn, ked mate zaujem nieco popri materskej robit. aspon sa rozptylite a poznate aj nieco ine ako len domacnost a plienky🙂

ivus321
14. apr 2013

Dobrý deň,ide tu o prácu cez internet.Hovorí Vám niečo meno Martin Hausenblas? www.martinhausenblas.cz
Pred dvoma rokmi vystúpil v médiách aby predtavil svoju novú myšlienku ohľadom mobilných aplikácií, ktorá sa stane realitou.Začiatkom mája t.r. odtají svoje plány a predstaví svoj prvým produkt,o ktorý už teraz majú záujem po celom svete a následne sa spustí výroba.
Našou prácou je aby sa čo najviac ľudí po celom svete dozvedelo o tomto jeho projekte,čiže po sociálnych sieťach rozposielame link a na základe tohoto linku sa sami ľudia registrujú do tohoto projektu a zarábajú ďalej.
Ide o podnikanie bez vstupného kapitálu,všetko čo budete po registrácii robiť bude už vo Vašej virtuálnej kancelárii,do konca aprila budú nám členom,samozrejme aj Vám ak sa zapojíte a budete pracovať,prídu všetky informácie ako pokračovať.
Posielam Vám link na ktorom sa môžete registrovať a následne potvrdiť svoju registráciu,dostanete svoju virtuálnu kanceláriu a môžete začať podnikať,všetko podstatné sa dozviete vo videách ktoré tam máte v dokumentoch,na FAQ si prečítajte všetko,čo je v tomto okamihu najpotrebnejšie.
www.joinsomethingnew.com/IVANAPAV

latvia
16. apr 2013

praca na doma dajte do vyhladavaca, je tu kopec tem,pokracujte v nich