Skúsenosti so spoluprácou s OVB

elena1111
25. nov 2023

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti so spoluprácou OVB?

koniarova
25. nov 2023

Otravní prehovárači.

ramone_666
30. nov 2023

Mám.
Ak ti môžem poradiť, od OVB sa drž čo najďalej.

ramone_666
30. nov 2023

@koniarova presne. A ten nátlak. Stačilo mi pár dní a skončila som.
Otravní jak jehovisti. Na to treba mať žalúdok nemať chrbtovú kosť.

janulka0801
11. feb 2024

@elena1111 ak si zvažovala spoluprácu s OVB tak sa kľudne pýtaj...pracovala som pre nich 3roky,potom som vymenila za Finportal 🙃

kamasovadana
16. feb 2024

@janulka0801 môžem poprosiť ako začína spolupráca s nimi ? Koľko trvá školenie ? Ako sa začína pracovať ? Je to o tom že robíš poistky len svojim znamim, alebo ti na začiatku neako pomáhajú s klientelov ? Neviem si predstaviť taký bežný deň OVB finančaka…

janulka0801
16. feb 2024

@kamasovadana a nebola si na pohovore? Ja keď som začínala tak samozrejme na svojich známych, školenia sme mali vrámci malej skupinky také na tréning telefonátov,predstavenie finančného trhu,vypisovanie analýz,ako robiť pohovor a získavať nových ľudí... Potom boli školenia v sobotu 2x do mesiaca už v krajskom meste a raz za 3mesiace veľké školenia s našim LD. Ono sa vieš naučiť veľa veci, byť finančne gramotny, vedieť ľuďom nastaviť finančný plán atď ,ale majú malé provízie, veľa musíš robiť aby si niečo zarobila, robíš na živnosť a musíš mať skúšky v NBS....Klientov vieš možno časom keď sa naučíš dostať nejakých, sú to väčšinou takí, ktorí neboli už dlhšie servisovani alebo ostali tvojmu vedúcemu po ľuďoch ktorí už odišli.

romana233
22. júl 2024

Podľa mňa to záleží všetko od kancelárie, ktorá s OVB pracuje. Ja som bola v Bratislave a systém práce katastrofa čo sa toho tyka. Potom som sa premiestnila do Nitri a môžem povedať že je to jedna z najlepších vecí aká sa mi stala. Systém práce bol zrazu použiteľný, ľudia TOP, manažéri a podobne. Momentálne pracujem ako manažérka so spoluprácou v OVB a dostala som sa na túto pozíciu za 3 mesiace čo si myslím že je dosť super. Čo sa týka kariérneho plánu, je stanovený tak, že kto sa reálne snaží a chce niečo budovať tak je na ďalšej pozícii za pár mesiacov. Ide len o človeka ako je šikovný a v akom tíme je. Je to práca, ktorá je zameraná na podnikanie takže áno klientov treba tak ako všade inde čože napríklad reštaurácia pošta a podobne. Svedomie mám čisté pretože pomáham ostatným ľuďom s vecami, ktoré sa bežne v školách neučia a nepýtam si za to nič, pretože ma financuje Finančný trh. Školenia super, keď to človek nerobí tak sa aspoň niečo nové dozvie čo mu dá do života veľa. Takže aby som to zakončila...ako všetko iné, všetko je len a len o ľuďoch a prostredí. S Nitrou som spokojná na 100%

hacajanca
22. júl 2024

Ja môžem spoluprácu len odporučiť,a hlavne možno nehladat názory na modrom konikovi a rozhodovať sa podľa týchto názorov, veľa ľudí tu skúsenosť ani nemá ale iba počuli ,to jak keď počujete negatívne recenzie na McDonald a aj tak tam chodí najviac ľudí, závisí od toho kam sa dostanete a ai na vašej šikovnosti.

janulka0801
30. júl 2024

@romana233 ahoj, súhlasím s tvojím názorom, že je rozdiel kancelária a kancelária, systém práce je vrámci OVB plus, mínus rovnaký.Kariérny plán je nastavený dosť zle,povedzme po pozíciu GST je OK,potom to už akosi stagnuje. Strašne veľká fluktuácia nováčikov,lebo nezarobia,OVB má vysokú maržu ktorú odvádza do Nemecka... atď