Skúsenosti s upratovaním bytov/domov - skúsenosti

tunnelka
11. aug 2024

Ahojte žienky, aké máte skúsenosti s prácou typu upratovanie bytov/domov? Včera ma známi oslovili s touto ponukou, rozbiehajú majú firmu a pracovala by som pre nich.
Dá sa to zvládnuť? Aké je vaše finančné ohodnotenie? Lebo neviem koľko mam očakávať, nikdy som takú prácu nerobila a dohodli sme sa ze sa stretneme a porozprávame aj o finančnom ohodnotení, ale chcú odo mňa vedieť koľko by som si zapytala, ale ja nemám predstavu 🙈

Budem vám vďačná za rady a postrehy

biba_18
11. aug 2024

fuuuch, ja som z KE a dávam dievčinke 10€/h… ale to idú peniaze jej. ak by som mala brať cez firmu tiež by som viac nedala…

di1234
11. aug 2024

Ja platím každé 2 týždne 50€. Niekedy je tu pani 5 hodín, niekedy menej. Vždy je upratané tak, ako si predstavujem. Niekedy to ale stihne skôr a to mne nevadí. Rovnako som z Košíc ako pani nado mnou 🙂

tunnelka
autor
12. aug 2024

Ďakujem krasne za odpovede 😊vyskúšam a uvidím

alexanderkovacs
15. aug 2024

@tunnelka oni budu tiez pracovat? Alebo len budes na nich ty zarabat ? Mas teraz rovotu? Zoberu tabna zivnost alebo na cas urcitu? Su vela otazky okolo toho.

tunnelka
autor
18. aug 2024

@alexanderkovacs nie, oni pracovať nebudú, ja som momentálne na úrade práce a začala som poberať podporu, prvý mesiac práve. Chcú ma zamestnať bud na čierno alebo na dohodu, ale veľmi sa mi to nepozdáva