Skúsenosti s Tiande kozmetikou

my_kids_my_love
9. aug 2018

Ahojte maminky 😁 mate niektore skusenosti a pracou s Tiande kozmetikou? Ponukanim a tak... Chcela by som len vediet ci to nieje nejake klamstvo ktore ma este oberie aj o tie posledne peniazky. Pracuje niekto s tymto? Ďakujem

pralinka99
9. aug 2018

@my_kids_my_love nieje to klamstvo mam skúsenosť kozmetika veľmi kvalitná tiež mi bola ponúknutá spolupráca zatiaľ som pre malo času do toho nešla ale mam známe ktoré v tom fungujú a pokiaľ ta takéto niečo baví kľudne treba skúsiť. Produkty sú naozaj vinikajuce co som mala možnosť skúsiť

lindusss2016
9. aug 2018

Moja svokra s tym robi, produktov som skusila kopec, ale mne sa teda nejak.zazracne nezdaju. O prachy ta asi neosmyknu, je to klasicky katalogovy predaj, akurat oni svojim produktom pripisuju az zazracne schopnosti, ale asi je to len o tom, kto comu uveri. Ja som skepticka, takze za mna mozem povedat akurat tolko, ze maju prijemne vone, ale ja v tom zazrak ziaden nevidim. Obycajna kozmetika, tvari sa ako prirodna, no vyskusala som aj prirodnejsie znacky veru 😀 ak ta to ale zaujima a bavi, chod do toho, mozno si najdes okruh zakaznicok, ktore presvedcis

karolinka1991
9. aug 2018

Ahoj, ja som teda skusila od nich len vlozky a uzasne mi spravidelnili pred tehotenstvami moj rozhadzany a absolutne nepravidelny cyklus. Odprucila som ich kamoske, co mala niekedy cyklus tak 3x za rok a vraj kratko potom, co ich zacala pouzivat, cyklus nabehol. Sestra si zase nimi liecila skarede zapaly po hroznom poporodnom zasiti. Tiez som vacsinou skeptik a teda nic ine od nich som neskusila, ale na tie vlozky nedam dopustit!!!

marca12
25. mar 2019

@karolinka1991 akoze vlozky ti spravidelnili cyklus? Boze moj tomu snad sama neveris,co si napisala

karolinka1991
25. mar 2019

@marca12 moja draha, stojim si za kazdym slovom, ktore som napisala a je mi uprimne jedno, co si o tom kto mysli, vratane Teba...ja tu kozmetiku ani nepropagujem, ani nezastavam, len pisem pozitivnu skusenost mna a 2 mne blizkych osob :* pekny den!

timka82
7. feb 2020

Vôbec sa tomu nečudujte, tie vložky sú fakt dobre. Vyliečili zápal, pooperačný stav nádoru na maternici. A mam susedu ktorá si ich nasadila, 2 mesiace prešla liečbou a po 6 rokov konečne otehotnela. Žiadna reklama - fakty.

monika_d
8. feb 2020

Co obsahujú tie zázračné vložky??

karolinka1991
8. feb 2020

@monika_d Treba si to pozrieť, sú rôzne typy. Ja ich už 5 rokov nepoužívam, takže si to už presne nepamätám, ale predpokladám, že na nete to nájdeš. Sú myslím aj slabšie a silnejšie, v zmysle, že s menším alebo väčším obsahom byliniek, ale fakt už po toľkých rokoch neviem.

timka82
18. feb 2020

@monika_d napíšte mi správu a dám vám info. Alebo ma vyhľadajte na fb Zuzana Čarna Hasarová, mam aj svoju stránku.

timka82
15. apr 2020

https://www.facebook.com/groups/865869973815592/ moja skupinka pridajte sa, všetky informácie, skúsenosti, rada poradím. 😉

ansow
27. apr 2021

@pralinka99 hluposť, tiande su zlodeji a klamari

ansow
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reni6
8. máj 2021

@ansow mozem sa ta spýtať kolko si brala kúru?....Bohuzial ja uz tretiu zacinam ale stale viac a viac som skepticka aj ja....a bojím sa ze doslova len vyhadzujem peniaze von oknom

ansow
8. máj 2021

@reni6 ja som zostala alergicka hned a to som sa liečila mesiac. Ich vyrobky nepomahaju, je to len bohapusty biznis a pekne rečičky okolo toho. su to obyčajne kremy, obyčajne šampony, obyčajne..... nič špecialneho v tom nie je

reni6
8. máj 2021

@ansow ved to....clovek uz ani nevie k comu ma veriť...mna len hnevá ze hocikomu som napisala kazda jedna ostala tehotná zevraj hned po prvej kúre pritom mali problemi ....my po zdravotnej stranke sme uplne v poriadku a uz som dobrala druhu kúru a zas nam to nevyslo ....na zaciatku mi bolo povedane ze u niekoho to zabere po mesiaci po dva....teraz ked mi to zas nevyslo uz 5-6mesiacov mi spomínajú....mam taky pocit ze to je fakt len o peňazí....lebo tie kúry stoja dosť každý mesiac....super ked u niektorých to zabralo aj po mesiaci ale nikdo my nevie garantovať ze ked ja to budem este pol roka kupovať potom sa nam podarí isto....som trochu sklamana už teraz....a nakoniec aj tak z toho nebude nič a tie peniaze len som akoze vyhodila von oknom....kedze ja nemam problemi ani s menzesom pekne pravidelne mi chodí ....
Fakt neviem ci to ma význam pokračovať....

ansow
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ansow
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielkadandy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz