Skúsenosti s prácou - ziiza.sk

nivea777
20. jan 2024

Ahojte, máte skúsenosti s prácou pre túto spoločnosť? Práca z domu,administratívna pracovníčka. Náplň práce je tam: Tvorba databáz na mieru
Dopĺňanie informácií do excelu
Práca s CRM systémom
Googlenie a tvorba zoznamov.
Vôbec neviem,čo si pod tým predstaviť lebo pracujem v inej sfére. Ďakujem

zbruna
20. jan 2024

@nivea777 Pozerala som ju bližšie na profesii, táto firma je obchodná agentúra, ktorá zabezpečuje externý predaj pre iné firmy. To znamená, že ich profesionálni obchodníci oslovujú klientov, zameriavajú sa na ich akvizíciu a predaj. Inzerovaná pozícia vyzerá, že je akoby ich podporou v zmysle vyhľadávania kontaktov a ďalších informácií na internete, ich vpisovanie do interných databáz, priebežná aktualizácia týchto údajov…

nivea777
autor
20. jan 2024

@zbruna takže žiadny telemarketing ala bambusové ponožky? 🤣 lebo na také teda žalúdok nemám

13uzivatelka11
20. jan 2024

Podľa mňa je to obvolavanie... Ved píšu na konci ze hľadajú ostrieľaných obchodníkov a dostaneš aj služobný mobil. Na co by ti bol kebyže nepotrebuješ volať zákazníkom z neho

melanta
20. jan 2024

@nivea777 ruky obe dávam do ohňa za to, že je to ako píše @13uzivatelka11 čiže hlavným cieľom bude určite obvolávanie. Takže áno, budeš nahadzovať údaje do systémov, pracovať s databázou, ale budeš v tých systémoch riešiť údaje ktoré ty získaš obvolávaním. Tvorba databáz znamená v tomto prípade určite to, že tú databázu budeš tvoriť ty tým, že budeš telefonicky získavať klientov. Ale veď za poslanie CV a za účasť na pohovore nič nedáš.

zbruna
20. jan 2024

@nivea777 Skôr mám dojem, že to bude administratívna podpora pre obchodníkov, aby sa oni mohli sústrediť na prípravu jednania a samotný obchod, a netrávili zbytočne veľa času vyhľadávaním kontaktov. Mobil bude pravdepodobne slúžiť na kontakt s jednotlivými obchodníkmi a ľuďmi vo firme. Čo som pozerala na stránke, tak oni vlastne prenajímajú týchto obchodných zástupcov, trénujú ich, vylepšujú ich obchodnícke zručnosti, mentorujú… Pozerala si ich stránku? Podľa mňa pošli a na pohovore si to objasníte.
https://www.ziza.sk/?gclid=EAIaIQobChMI4bbh0dbr...

13uzivatelka11
20. jan 2024

@zbruna ale načo by jej potom boli školenia o komunikácii. Podľa mňa to tak má vyzniet ze volať nemusi ale časom to od nej budú chcieť. Celé je to divne, aj ten plat na dohodu 700€ v čistom, keď ani nepíšu koľko hodín ma odrobit

nivea777
autor
20. jan 2024

Inak,nechápem prečo mi prepísali názov a ešte dokonca skomolili názov frmy 🤣🤣

michaela7667
9. máj 2024

Dievčatá ja pracujem v tej firme takze ak máte akékoľvek otázky píšte mi alebo sa pýtajte čo vás zaujíma

becca_123
13. sep 2024

@michaela7667 dobrý den ako vas mozem kontaktovat?

michaela7667
13. sep 2024

@becca_123 kľudne na Facebooku Michaela Gallová mi napíšte správu