Skúsenosti s prácou v Unipharme

lienkashcj
12. aug 2020

Ahojte baby chcela by som sa vás opýtať máte niekto skúsenosti s prácou v unipharme? Aké to tam je? Uvažujem nad tým že by som to skúsila, ale neviem či sa to oplatí. Keďže niektoré recenzie na internete nie su bohviečo. Ale to sú staršie recenzie viem že teraz sa zmenilo vedenie tak by ma zaujímalo viete niekto ako to tam je? Ako sa chovajú k zamestnancom atď? A pozícia no určite by nešlo o sklad.

nnnuuunnn
12. aug 2020

@lienkashcj Podla toho aka pozicia. Napis IP

sofia1
12. aug 2020

@lienkashcj myslíš na odbyt ci nákup?

lienkashcj
autor
12. aug 2020

@sofia1 čo máš na mysli konkrétne? Ja som mala na mysli pracovať tam.(ale nie v sklade s liekmi atd)

fokuska
12. aug 2020

@lienkashcj Ty napis co konkretne myslis. Mozes tam pracovat ako upratovacka, recepcna, udrzbarka, asistentka, referent pre rozne oddelenia, riaditelka... a kazda z tych pozicii si vyzaduje nieco ine, inak sa tym ludom pracuje, maju inych nadriadenych...

lienkashcj
autor
12. aug 2020

@fokuska recepčná

sofia1
12. aug 2020

@lienkashcj no pracovat v Unipharme na odbyte či na nákupe???

lienkashcj
autor
12. aug 2020

@sofia1 no ja na pozícií recepčnej o to sa zaujímam

sofia1
12. aug 2020

@lienkashcj hm to nemám skúsenosti.Ale treba skúsiť.

lienkashcj
autor
12. aug 2020

@sofia1 aha, lebo tie recenzie na nich, nie su práve najlepšie. Hlavne to že veľa nadčasov, že sa nie najlepšie chovajú k zamestnancom ... :/ a plat tiež nie je veľká sláva. Len neviem na akej pozícií tí ľudia pracovali. A tiež by ma zaujímala pracovná doba, či sa robia 8čky alebo 12tky ...

sofia1
12. aug 2020

@lienkashcj myslím si že keď máš záujem ,tak treba sa informovať tam u nich nie na MK.

lienkashcj
autor
12. aug 2020

@sofia1 chcela by som len vedieť že ak má niekto skúsenosti s prácou tam že by mi mohol napísať ako to tam je. za čo budem rada. Lebo to že hľadajú recepčnú tam tak na to som už inzerát 2 alebo 3 krát videla za cca posledné 2 roky. Preto sa pýtam

simca35
12. aug 2020

Ahoj, tak ja som bola v unipharme a veru druhý krát by som tam nešla. Recepčné sú tam dve jedna chodí na 6stu a druhá tuším na 8 smu a po týždňoch sa striedajú. Prac. doba je do 16stej. Ale ak ti mám pravdu povedať nešla by som tam. Tie peniaze čo ponúkajú za to čo všetko tam treba robiť nie je adekvátne.. a v dobrom ti radím prácu asistentky riaditeľa tiež neodporúčam, tam je pracovná doba ako si on zmyslí... skoro furt.

sofia1
12. aug 2020

@simca35 ako v každej farmaceut.firme

zuzanka.zuzu
12. aug 2020

@simca35
@sofia1
a ja len doplním/opravím na "ako v každej firme" nielen farmac. takže moc si nenavyberáš

lussinda2
12. aug 2020

@lienkashcj tak ja som robila v Unipharme v sklade v Prievidzi a poviem tak! NIKDY NIKDY NIKDY VIAC! Bola to najhorsia robota aku som kedy robila a to som robila vo viacerích centralnych skladoch. Ono vela zavazilo pristup zamestnavatela, ale tie nadcasy to bola katastrofa, nechapem ako tam niekto moze vydrzat rok. Ranna ok, no z poobednej sme nikdy nevedeli kedy domov, aj do druhej rana....alebo ked vypadol system, robilo sa pokym sa nespravilo. Nikoho nezaujimalo, ze mas doma rano povinnosti

sofia1
12. aug 2020

@zuzanka.zuzu tak tak

lienkashcj
autor
12. aug 2020

@simca35 aha, to som nevedela nájsť aká je pracovná doba(celkom zavádzajúce) a to obe recepčné sú tam do 16tej? Ja ani nie som priamo z PD ale z okolia a keď som si pozrela koľko by výplata bola v čistom no no nie je to sláva a keď som si ešte odpočítala autobusy no hrôza. A mamina spomínala že tam nechodí MHD(napr. ako k uniklinike) tak to by som si musela ešte aj taxíky platiť a potom by mi neostalo ani 300eur z výplaty. (ak je to s tou mhd tak naozaj no tak to by bola sláva tá výplata)
Sesternica robí na uniklinike asistentku riaditeľa sa mi zdá a nadáva na to. Ona aj na tej recepcií robila(na uniklinike) a tiež nebola spokojná. Len som nevedela či majú také isté "praktiky" stále aj po vymenení vedenia :/ ale ďakujem za info 🙂

@lussinda2 to som čítala aj počula že to je hrôza v tých skladoch. A že prístup nadriadených tiež nie je okay. Tak nakoniec tie recenzie negatívne boli aj pravdivé

sofia1
12. aug 2020

@lienkashcj kde som robila tak tam sa 90 perc.ludi menilo behom roka niekedy aj menej.Strasny stres....vždy vydierali,ze vás vyhodia pokiaľ zostanes na ocr,ani na záchod ani najesť sa len naháňať tržbu.Nikdy viac.Sa nečudujem,že tak sa tam ľudia menia.V sklade detto.Rano s bolesťou žalúdka a večer domov s plačom.Vzdy sa tam držali max 4 osoby, čo asi nadriadenému.....

lienkashcj
autor
12. aug 2020

@sofia1 tak to to ani neskúsim tú prácu tam radšej

sofia1
12. aug 2020

@lienkashcj ešte chvíľku tam byť tak som na psych.Vies možno ty by si to zvládla ,každá sme ina.

lienkashcj
autor
12. aug 2020

@sofia1 nemyslím že by som to zvládla ako sa poznám ☹