Skúsenosti s prácou v Slovenskej sporiteľni

livi13
3. júl 2015

Ahojte baby, chcela by som sa spytať, ake mate skusenosti s pracou v slsp, či sa robia viacere kola pohovorov a ako prebiehaju školenia noveho zamestnanca, či sa da zosuladiť takato praca a dieťa, je to tam fakt take psycho, budem vdačná za každu radu 🙂

liz_lemon
3. júl 2015

@livi13 nemam osobnu skusenost, ale znama tam pracuje
mali viac kol, a zaskolovala sa v Kosiciach, niekolko tyzdnov, ale chodila domov tusim na vikend
ak mas zaujem robit na pobocke, tak zalezi, ako budes plnit plany, ak nebudes, tak to bude psycho 🙂

zuzka_puska
3. júl 2015

@livi13 aj moja znama robi v slsp, musela plnit plany, stale nejake uvery ponukat, pozicky, chodila domov vynervovana,fajcila,casom zacala aj popijat 🙂 🙂 Ked nesplnila plany, dostala len nejakych 200eur vyplatu, a k tomu riadny pohovor s nadriadenym, preco nic nerobi 🙂 Teraz ju povysili,ma to trosku lepsie,ale stale je v strese. Neviem,ci by som sla robit do banky.....ak ale mata povahu na to,a bavi vas ponukat,presviedcat,atd,tak asi je to to prave pre vas 🙂

manzanillaa
3. júl 2015

Aj v iných bankách je to takto, nie je to len o sedení za pultíkom, ale aj o zháňaní klientov, plnení plánov, telefonovaní...chcela som tiež pracovať v banke, ale odradili ma skúsenosti známych a hlavne, ak máš malé dieťa...