Skúsenosti s prácou v Reserved, New Yorker, Mohito, Zara

simonie8
16. apr 2021

ahojte, chcela by som sa spytat bab co niekedy pracovali/ brigadovali v obchodnych retazcoch hore uvedenych alebo podobnych. Niektore obchody vyvesia na profesiu ze zhanaju brigadnikov, ale naprikld taka Zara, bershka a podobne, od nich som inzerat nikdy nevidela a brigaduje tak kopa bab. Ziskali ste pracu tym ze pridete osobne na predajnu a spytate sa alebo to pri tychto retazcoch funguje inak? Dakujem 🙂

janai1
16. apr 2021

@simonie8 väčšina to vylepí na dvere alebo dá k pokladni oznam, že hľadajú brigádnikov a rovno aj kontakt kam sa ozvať

helcanw
17. apr 2021

@simonie8 pracovala som v reserved, ak chceš nápis správu

engynka
22. apr 2021

Najorv vseobecne, to ze vyhladavas podla nazvu spolocnosti a nenajdes neznamena, ze neinzeruju. Vacsie firmy radi vyuzivaju prave personalne agentury, ktore im urobia prve pripadne druhe sito. Vela tychto spolocnosti tu na SK nema ani HR odd, kapacitne by asi nezvladali robit prvy call, preto je lepsia agentura.
Pracovala som v Zare ako manager oddelenia. Je to uz dost rokov dozadu. Popravde si ani nepamatam ci to bolo cez personalnu alebo priamo - kazdopadne je to jedno kedze sa vela pomenilo. Ale Zara vzdy mala pri pokladni letak, ktory sa dak vypisat a odovzdat personalu.
Tiez by som teda si aj pozrela nejaky background tych znaciek. Zara a Bershka a Stradi je jedna spolocnost (Inditex). Mohlo by sa to hodit na pohovore 😉 drzim palce

natally_cs
18. jan 2022

@helcanw dobrý deň, mohli by ste mi napísať správu akú máte skúsenosť?? Ďakujem veľmi pekne, bola by som vďačná 😊

stanulinka1979
25. nov 2022

@helcanw Dobrý deň prajem, všimla som si, že ste pracovali v Reserved, hľadám nejaké info, pretože sa tam uchádzam o miesto. Mohli by ste mi napísať, ako sa vám tam pracovalo atď. Ďakujem pekne

kris_tin257
25. nov 2022

Pracovala som pre Mohito aj pre Bershku, neviem o aké pozície ide ale čo sa týka základných pozícii je tu veľký rozdiel: v Mohite robí predavač všetko cez upratovača skladníka SBS až po pokladníka, v Bershke boli samostatní pokladnici skladnici aj predavači, na upratovanie boli externé upratovačky a externá sbs služba. Je to dosť veľký rozdiel v náplni práce 😊