Skúsenosti s prácou v Metlife

26. sep 2022

Ahoj mate skúsenosť s prácou v metlife ako poisťovací agent? Vďaka

jurok1996
26. sep 2022

Dobrý deň. Čo by vás zaujimalo? Som v metlife uz 3 roky 🙂

tomaskrejci
26. sep 2022

Nebolo by pre Vás zaujímave pracovať nielen pre Metlife, ale pre viacero spoločností naraz?
viac možností a viac zárobku za rovnaký čas

jurok1996
26. sep 2022

@tomaskrejci ja som prechádzal do metlife z OVB. Je dôležité si porovnať pre a proti. Je pravda že je človek limitovaný jednou poisťovňou ale na druhej strane v metlife ma človek istotu že bude mať dostatok klientov nakoľko majú veľké portfólio nezaopatrených klientov. Čiže je jednoduchšie sa tou prácou živiť a mat každý mesiac príjem. A samozrejme fungujú spolupráce s externými poradcami ktorý tomu klientovy vedia vybaviť hypotéku druhý pilier atd. a vyplatia vám časť provízie. Metlife dokonca poskytuje aj možnosť kontraktu s fixným odmeňovaním.

autor
26. sep 2022

@jurok1996 dobrý deň ďakujem 🙂 napríklad ako je to s tým fixom?

jurok1996
26. sep 2022

Záleží do agekohe riaditeľstva sa dostanete. Napríklad u nás je to 1000€ za aktivity. Ak si agent splní potrebný počet telefonátov a stretnutí tak má nárok na 1000€ fix. Čiže jednuducho povedané aj keď v tom mesiaci ten človek nič nepredal ale mal splnené aktivity tak stále zarobí

autor
26. sep 2022

@jurok1996 áno aj mne je ponúkaný fix 1000e. Môžem sa spýtať aký je to počet stretnutí a telefonátov? Ako to funguje? Da sa to splniť? Ak sa nesplní tak sa výplata kráti alebo nieje vôbec? Nemôžem si totiž dovoliť zostať bez príjmu pri dieťati a hypotéke

jurok1996
26. sep 2022

Určite to je splniteľné. Pokial si správne spomínam tak je to 100 telefonátov a 20 stretnutí (nie je to 100%). Pokial nie sú dodržané aktivity na 100% tak je možnosť vyplatiť 500€ a ak nie sú aktivity splnené vôbec tak samozrejme na fix nárok nemáte. Môžem sa spýtať ktorý manažér vás pohovoruje?

autor
26. sep 2022

@jurok1996 ale z tých stretnutí nemusím mať podpísané zmluvy ze? Stačí ze tie stretnutia a telefonáty prebehnú áno? Je to mesačne 100 telefonátov a 20 stretnutí? Koli čomu sa pytate?

autor
26. sep 2022

@jurok1996 a je to práca normálne na zmluvu tpp žiadna zivnost a podobne

jurok1996
26. sep 2022

Práca je na DIČ/živnosť. TPP vám ponúknuť nemôže žiadna poisťovňa nakoľko národná banka Slovenska vyžaduje aby bol každý finančný agent zaregistrovaný.

jurok1996
26. sep 2022

Áno prestne tak. Je potrebné mat splnené aktivity. Ale samozrejme je to vyrátané že z 20 stretnutí sa podarí minimálne jedna zmluva ak nie v prvom mesiaci tak neskôr určite. A na manažéra sa len zo zaujímavosti pytam. Či je zo niekto koho poznám 😄

autor
26. sep 2022

@jurok1996 aha takže živnosť.. Ďakujem pekne za informácie pomohol ste mi.. Nerada zverejňuje cudzie mena bez súhlasu dotyčného mne by sa tiež nepáčilo keby niekto zverejní moje meno tak to nerobím ospravedlňujem sa

jurok1996
26. sep 2022

V pohode. Nič sa nedeje 🙂 ak budete mat ešte nejaké otázky dajte vedieť

autor
26. sep 2022

@jurok1996 ďakujem pekne 🙂

wercung
19. aug 2023

@jurok1996 dobrý deň, mám na vás otázku môžem správu ?