Skúsenosti s prácou v Kauflande

21. sep 2020

Ahojte, zaujíma ma ak niekto pracoval v Kauflande, či to robia tiež tak ako v Lidli, že na konci skúšobnej doby prepúšťaju bez udania dôvodu. V Lidli viem, lebo tam pracoval manžel, že brali ľudí a skoro všetkých hneď v skúšobnej dobe prepustili. Zaujíma ma ako to majú v Kauflande. Ak niekto má skúsenosť bola by som rada za odpoveď. Ďakujem.

klarissa25
21. sep 2020

no ja robím v lidli a teda neprepusta sa vôbec po skončení skušobnéj doby, to je riadna kravina..a inak lidl a kaufland je ten istý majitel

maminka123abcd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
21. sep 2020

@maminka123abcd a ty si OK, ked komentujes rad radom uplne od veci??

klarissa25
21. sep 2020

@maminka123abcd sa mi zda že víkend už skončíl či ?? dosť odveci komentuješ...

autor
21. sep 2020

@klarissa25 Tak u nás v Lidli manžel pracoval skoro 2 roky a vravel, že strašne veľa ľudí nastúpilo a prepustili na konci skúšobnej doby, možno to majú všade inak.

klarissa25
21. sep 2020

asi ide aj o to ako sa tí ludia osvedčia..

marryen
21. sep 2020

nechcem všetkých hádzať do jedného vreca, ale ak sú to takí, čo sa namiesto práce schovávajú kade tade a hrajú sa s mobilom, tak sa nedivím, že sa po skúšobke rozlúčia. Ak je spokojnosť, tak nevidím dôvod, aby vyhodili a vzali nového.

autor
21. sep 2020

@klarissa25
@marryen A ako to je s PN? Lebo viem, že 5 rokov dozadu som nastúpila do práce a 3 dní na to som dostala zápal a hneď so mnou ukončili pracovný pomer, že nemôžem byť v skúšobnej dobe na PN. Teraz keby mi ochorel napr. malý tak myslíte, že tiež by som s ním nemohla ostať doma, keď som v skúšobnej dobe?

loginexistuje
21. sep 2020

to nikde nevidia radi ak hned v skusobnej cerpas OCR a PN, skus si to vybavit tak ze bude sa malym manzel alebo opatrovatelka

zelus1
4. máj 2022

Práca s pokladnou