Skúsenosti s prácou v Dedoles

1. okt 2020

Je tu niekto kto pracuje v Dedoles v Pezinku?
Prosim aké sú tam prác. podmienky .

juro333
11. jan 2021

No ako by som začal z hodnotením práce v sklade Dedoles,ja som tam pracoval cez agentúru.V prvý deň vám (tzv.team-leader) vysvetlí ako máte robiť picking tovaru, druhý deň sa stále len učíte kde čo hľadať a ako si nájsť ten najlepší systém.Čo ma zarazilo bolo,že prišli za mnou obi dvaja teamleadery,že robím iba90 pickou za hodinu,a že norma je 150pickov(podotýkam na 3deň!!!),a že sú tam niektorý ktorý robia aj vyše 200pickov za hodinu.To sú tzv. kaziči noriem,a presne takých idiotov tam potrebujú!,no to ma zarazilo že som tam3dni aj s cestou a už chcú odo mňa výkon ako keby som tam pracoval mesiac.Jeden teamleader Čech, ktorý skončil vysokú školu pred 2 rokmi (aj to preháňam) a jeden Slovák, pritom obi dvaja sedia pri počítači a hrajkajú sa nejakú infantilnú hru.Tak takýto dvaja blbečkovia ťa tam budú naháňať aby si robil ich normu za dva dni!!! Už som zažil veľa brigád,ale Dedoles tak to bola ozaj TOP-KA!!! Ďalšia vec,je tam SBS-kár (zhruba 154cm vysoký a 74kilo-nedorobek zakomplexovaný),ten ti je schopný pozrieť aj do .....,či tam nemáš náhodou nejaké ukradnuté ponožky.Normalne ti začne robiť prehliadku ako policajt!!! , ešte aj občiansky preukaz si vypýta, na čo nemá absolútne právo!!! A keď si žena tak je schopný ťa normálne obchytávať,všade!Moja skúsenosť je len negatívna s touto firmou.Už len tí dvaja teamleaderi, jeden šašo väčší ako druhý.Hlavne ten Český blbeček,čo v živote nikdy nerobil a ani slovo robota mu nič nehovorí.Majitel by si tam mal spraviť poriadok,a to poriadny! Lebo môžeš sa snažiť ako chceš,aj tak to tam nikto neocení.Jeden brigádnik tam robil 6víkendou po sebe, potom prišiel príkaz že ďalší víkend je povinný, ten chalan to odmietol lebo si chcel aj oddýchnuť a tiež už mal toho plné zuby, myslíte že bral niekto na vedomie že tam bol predtým 6víkendov,nie, dostal výpoveď!!! Toto je Dedoles,a prehliadky ako keby ste tam robili so zlatom.