Skúsenosti s prácou v Bille

luciana88
11. sep 2020

Ahojte, prosím Vás je tu niekto kto má skúsenosti s prácou v Bille? Prístup vedenia k zamestnancom a pracovné smeny? Ďakujem

klarissa25
11. sep 2020

Prístup vedenia zavisi od samotneho vedenia, niekde je veduca svina niekde úplne super. Ked som tam robila robil sa kratky dlhy tyzden

miaumiauxc
11. sep 2020

@luciana88 presne ako sa píše vyššie .. záleží od konkrétnej vedúcej zástupcov a regionálnych manažérov... Myslím že sa stále robí krátky dlhý... Robila som tam zástupkyňu ak chceš vedieť niečo viac napíš súkromnú správu.

luciana88
autor
11. sep 2020

Ďakujem,len si prezistujem ako to funguje v Bille,ja som predtým robila v Lidl-i, ale tak myslím že to bude niečo podobné...mu sme robili ranné od 5:30 do 14:30 a poobedne od 13:30 do 22:00 niekedy samozrejme dlhšie aj ranné aj poobede

ivkazba
11. sep 2020

@luciana88 moja mama robí už 8 rokov, je v lahôdkach a má super vedúcu. Ale vedľajšia prevádzka má vraj teroristku. Čiže záleží na koho natrafíš. Robí krátky dlhý týždeň, vždy 12-ky alebo 13-ky. Čo je v Bille iné ako v Lidli, pokladník je iba pokladník, človek z lahôdok je iba v lahôdkach atď.

evitta2
5. sep 2022

@miaumiauxc ahoj, v bille uz nepracujes? Dakujem