Skúsenosti s prácou v Allianz.

fd31
17. aug 2019

Ahojte ma niekto z vás skúsennosti ohľadom práce presne v tejto firme... Rada by som sa teda opýtala ako to celé prebieha, teda i samotné zaškolenie je treba ísť do BA? Nakoľko je ta pobočka v okrese Košice okolie.. Nemám žiadne skúsennosti, no to nie je podmienkou. Len som videla ponúkanú pozíciu na nete a rozmýšľam nad ňou. Za každú radu vopred ďakujem. 😇 Pekný večer

patka06
17. aug 2019

závisí na tom na akú pozíciu a kde ...či priamo v Allianz alebo u sprostredkovateľa poistenia Allianz.

fd31
autor
19. aug 2019

@patka06 presnejšie o to sa jedna... Som absolventka a ta pracovná doba je úplne vyhovujúca a zároveň aj bydlisko.. Lebo sa trochu toho bojím ci by som zvládla niečo také, teda neverím si veľmi..

patka06
19. aug 2019

@fd31 z tohto práca nie je zrejmé či sa jedná o TPP alebo prácu na živnosť ...pôjde ale o uzatváranie poistných zmlúv klientov, ktorých si minimálne zo začiatku hľadáš sama. Odmena je viazaná na počet zmlúv.
Ak sa ti ponuka pozdáva, skús to a uvidíš ako sa ti zapáči.

fd31
autor
19. aug 2019

@patka06 pozerala som to a je to na tpp to je prvé čo si všimnem.... Ide o to, že sa bojím niečoho takého pustiť, nemám žiadne skúsennosti teda... No neviem išlo mi hlavne o zaškolenia kde sa teda nachádzajú..

fokuska
19. aug 2019

@fd31 Prosim ta odkial vies, ze je to Allianz? Nasla som ten inzerat a nikde tam nepisu nic o Allianz.

K tvojim otazkam a obavam: Zareaguj na inzerat a pockaj ci ta vobec pozvu na pohovor. Ak ano, na nom sa popytaj co ta zaujima - kde, kedy, ako prebieha zaskolenie atd.
Mozno si ta vobec nevyberu, takze nereagovat na inzerat, preto, ze sa bojis co ak to nezvladnes a ze kde bude skolenie, je hlupost. Vyskusaj, vzdy vies kedykolvek odmietnut, ze si si rozmyslela, alebo nevyhovuju podmienky.

patka06
19. aug 2019

@fd31 na začiatok stačia bežné skúsenosti zo života a komunikatívna schopnosť
Školenia sú niekoľkodňové a prebiehajú na rôznych miestach na Slovensku ...ja konktrétne som bola kedysi na Táloch.
Na prvom pohovore ak si ťa vyberú sa povypytuj všetko čo ťa zaujíma

patka06
19. aug 2019

@fokuska stačí pozrieť google a vieš, že je to Allianz

fokuska
19. aug 2019

@patka06 Googlila som Pracovnik v agnturnej kancelarii Moldava nad Bodvou, asi na 5tich strankach mi pisalo inzerat vymazany, potom som nasla na jooble teda a tam pod spolocnostu je uvedeny pan Kocsis. Predpokladala som, ze je to zivnostnik, ktory hlada ludi k sebe, ale ak je to clovek z Allianz a oni takto uvadzaju inzeraty, ze na "svoje" meno, nie pod menom poistovne, tak pardon. S tym som sa este nestretla ;)

patka06
19. aug 2019

@fokuska je to živnostník..v inzeráte je napísané Agentúrna kancelária nie priamo Allianz

fokuska
19. aug 2019

@patka06 Preto som sa pytala odkial autorka vie, ze je to praca priamo pre Allianz.

mogaa
19. aug 2019

@fd31 som sa pobavila,zlatko takého pozície na 99%nie sú TPP a už vôbec nie 900eur🙂nemusíš mať IČO ale robíš pod niekoho DRČ - zväčša máš minimálny fix a ostatné podľa produkcie - za zmluvy

mogaa
19. aug 2019

@fd31 si to ešte raz pozri - už len to že je tam príspevok na výpočtovú techniku🙂takže zrejme notebook budeš potrebovať svoj, rovnako si budeš platiť minimálne zdravotku🙂

mogaa
19. aug 2019

@fd31 si to ešte raz pozri - už len to že je tam príspevok na výpočtovú techniku🙂takže zrejme notebook budeš potrebovať svoj, rovnako si budeš platiť minimálne zdravotku🙂

fd31
autor
19. aug 2019

@mogaa áno, viem ja som sa len pýtala pre info aké to je teda celé, lebo mi to dokopy poriadne nešlo. Ale ten pan kočiš hľadá aj v iných okresoch.. 🤔 Mám skúsennosti v oblasti financií trochu z jednej firmy ale som hneď aj skončila.. Ten prístup sa mi nepáčil teda ako oblbovat ľudí len aby mali čo najviac zákazníkov a zároveň provízie... Len som chvíľu zaváhala lebo predsa človek v dnešnej dobe nenájde poriadnu prácu ktorá je aj zaplatená..

fd31
autor
19. aug 2019

Ďakujem každému za odpoveď, naozaj si to cením 😇, asi to cele prehodnotím lebo bez hlavy sa to neda

mogaa
19. aug 2019

@fd31 ak už pozeráš niečo takéto pozeraj si pracovisko kde si na klasický PP - takéto miesta sú len "od...by, budú na teba len tlačiť aby si niečo predala aspom aby si mala aký taký plat.....sú aj firmy kde ti napr.dajú základný plat ale ak neurobíš určitý počet životných poistení tak sa ti to bude sťahovať🙂ak už, tak pozeraj banku - je tam síce tlak na predaj a ľuďom vnucuješ produkty ktoré aj nepotrebujú(napr.kreditky alebo fondy) ale je to klasický PP....