Skúsenosti s prácou IT Tester

26martin26
12. júl 2024

Dobrý deň. Máte skúsenosti s prácou IT testera? Keby ste mi napísali ako ste sa ku nej dostali? ( či stačí kurz poprípade kde ste ho robili). Aby som to objasnil ja som po krvácaní do mozgu a jediné plne funkčné mi zostalo práve myslenie. Môžem hlavne pracovať z domu. Chcem sa ťahať smerom k IT a myslím že táto funkcia je to práve pre mňa. Ďakujem za odpoveď.

denkabemommy
12. júl 2024

@26martin26 stačil by ti iba nejaký kurz na to, aby si to vedel. Ale pretlak ľudí v tejto sfére vyžaduje bohužiaľ niečo navyše, čím dostatočne zaujimeš alebo veľké šťastie (pripadne známosti)

13uzivatelka11
12. júl 2024

A vieš dobre po anglicky? Lebo bez angličtiny asi veľmi ťažko v tejto sfére niečo nájdeš.

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisamisaaa
12. júl 2024

Ja som nemala žiadne skúsenosti, len úplné základy programovania, ale že úplné základy zo školy a podarilo sa mi cez pohovor nájsť prácu testera, ktorá ma baví. Strašne záleží, aký tester. Ono už keď človek začne, zistí či ho to baví, čo ho baví a ďalej sa vie vypracuvávať daným smerom.

26martin26
autor
13. júl 2024

@sisamisaaa Ahoj. Viete po Anglicky? Robila ste si aj kurz IT testera? Robil tu niekto kurz IT testera? Viete mi odporučiť kurz ktorý ste robili. Mne sa núka kurz SDA Slovakia, má niekto s nimi skúsenosti?

sisamisaaa
13. júl 2024

@26martin26 anglicky viem ale v práci vôbec nevyužívam. Robím pre slovenskú firmu. Teda raz som využila aj angličtinu, ale nebolo to povinné. IT kurz som nerobila, až zamestnávateľ mi preplatil istqb kurz a nejaké mini kurzy

mamina7070
13. júl 2024

anglictina neni nutna , na kurz chod a hldaj potom junior pozicie alebo si zaplat skillmea a tak sinvies doma luskat kurzy

26martin26
autor
16. júl 2024

@mamina7070 Viete aj o nejakom kurze ktorí je dobrý, myslím kde aj niečo naučia.

mamina7070
16. júl 2024