Skúsenosti s pozíciou osobného bankára v Prima banke

gulka2
30. jan 2020

Ahojte má niekto skúsenosti ako osobný bankár v Prima Banke?

len_nig
30. jan 2020

Rozmýšľala som nad tým, kamoš mi tam robil a odhovoril ma. Stále niekomu voláš a ponúkaš produkty banky, tvrdé ciele na plnenie plánu atď.

gulka2
autor
30. jan 2020

@len_nig ako dlho tam pracoval? Mám aj pohovor za sebou len neviem ako sa rozhodnúť..vies aj nejaké blizsie info ako to tam funguje?

benculka
30. jan 2020

@gulka2 momentálne som na MD a pracovala som v Prima banke. Kľudne napíš ss.

len_nig
30. jan 2020

@gulka2 fuha, myslím že odišiel počas skúšobnej doby.

gulka2
autor
30. jan 2020

@benculka ďakujem napisala som ss

gulka2
autor
30. jan 2020

@len_nig co ho odlakalo

3009
31. jan 2020

@gulka2 V každej banke táto pozícia rovnaká. Ponúkať, ponúkať a ponúkať podukty. Od toho budeš mať plat a každý deň "zdrbanie" od šéfa, že si málo produktov predala. Ak máš na to povahu tak choď skúsiť.

evicka01
1. feb 2020

Primabanka sa správa najhoršie k zamestnancom, neskutočná buzerácia a aj horší klienti...Vlastní ju Penta.

evicka01
1. feb 2020

Na druhej strane Primabanka vezme každého, pretože ľudia po krátkom čase odtiaľ odchádzajú. Takže šancu má aj upratovačka, pokiaľ vyzerá príjemne a vie rozprávať. Dajú vám školenia a môže to byť odrazový mostík pre prácu v lepšej banke ako je SLSP. Aj keď práca v banke je teraz skôr za trest, je to naozaj len o naháňaní klientov, predaji produktov a všeobecne to nejde tak, ako si šéfovia predstavujú, pretože bánk je veľa a každý už svoju banke má. Prima nemá lepšie produkty ako iné banky, takže potom sa ťažko predáva. Ľudia menia banku väčšinou len kvôli hypotéke, ak im iná banka dá lepšiu sadzbu.

edenka100
1. feb 2020

@gulka2 platovo ti dali, čo prezentujú alebo dá sa aj niečo vyššie? Ja mám ísť tiež na pohovor. Štvrťročné odmeny sú reálne? Vraj vyplácajú len 50% a na konci roka zvyšných 50%.

mia7102
3. feb 2020

@gulka2 máš ss

nikus_318
7. máj 2020

@benculka dobrý deň, môžem vám napísať ss ohľadom práce v Prima banke?

anikamf
18. máj 2020

@gulka2 Dobrý deň, možem sa spýtať, nastúpili ste nakoniec do tej Prima banky? Ďakujem

anikamf
18. máj 2020

@evicka01 Dobrý deň, máte osobné skúsenosti?

erinka1987
10. mar 2022

@len_nig ahoj prosím ta platil tvoj kamoš nejaké odstupné ak odišiel pocas skusobnej doby?

clarissss
10. mar 2022

@erinka1987 áno aj počas skúšobnej sa platí

lejla999
8. feb 2024

@clarissss dobrý deň. Prosím vás o aké odstupné sa jedná? Mám ísť zajtra na pohovor a celkom ma zaújma čo sa pod pojmom odstupné myslí? Vopred ďakujem.

clarissss
26. feb 2024

@lejla999 je to pokuta v podstate . Daju ti preplatiť všetky školenia ktoré si budeš na začiatku robiť. Za mojich časov sa chodilo na týždeň do Žiliny takže to bolo viac. Vôbec neviem aká je tá suma teraz