Skúsenosti s firmou Global3000

katlil
30. sep 2017

Ahojte mamičky. Zasa si prichádzam po Vaše názory a skúsenosti 🙂
Zaujímalo by ma, či máte skúsenosti alebo pracujete/ pracovali ste s firmou Global3000? Je to firma predávajúca cukrovinky. Pýtam sa, pretože veľa ľudí mi ponúka takúto prácu a aj rozmýšľam nad tým, či je to reálne alebo nie. Celkom ma tá ponuka zaujala, už len z toho dôvodu, že moja rodina je rodina papkáčov cukríkov 🙂 A druhý dôvod je, že som na MD a každé euro navyše vždy pomôže.
Ďakujem za každý jeden názor a napísanú skúsenosť 🙂

3005marketka
8. mar 2022

@katlil dobrý večer, všimla som si Váš príspevok ohľadom práce s Global 3000. Prebehlo už pár rokov odvtedy ako ste ho napísala. Skúsili ste túto prácu?

katlil
autor
10. mar 2022

@3005marketka dobrý deň. Keď som písala príspevok tak niekedy v tom čase som skúšala. Ale nejako ma to nebavilo, alebo som to nevedela. Proste ako rýchlo som začala, tak rýchlo som skončila 😁

jeanejj
2. okt 2022

@katlil ja tiez nad tym rozmyslam, ze si privyrobim … mozete mi napisat preco ste s tym skoncili? Je tazke nieco predat?

katlil
autor
2. okt 2022

@jeanejj určite su všetky začiatky ťažké. Nebaví ma proste otravovať ľudí, či niečo chcú objednať, pchať im katalógy.. Mala som možno dvoch odberateľov, ktorých to po čase prestalo baviť kupovať.. Ci som malo propagovala alebo málo sa pchala ľuďom alebo neviem co, proste nešlo to a skončila som s tým.
Radšej Avon, tam mam stále zákazníčky, ktoré objednávajú každý mesiac, ja medzi nimi, nezarobim veľa, občas to urobí niekoľko par eur, možno pár desiatok eur, ale ja som vďačná aj zato hlavne ma to baví. A to je iné. V podstate katalóg neponúkam, sami si ho pýtajú... A ešte aj vyrábam maličkosti Handmade ako ruženceky, prívesoky a pod. A to ma baví tiež 😊❤️

misa94
29. nov 2022

Po mojej skusenosti neodporucam.Rada predavam a ponukam a prezentujem ale je to tazko ked si niekto aj nieco objedna robia zdruzene objednavky( vraj koli postovnemu z ciech a pritom ke len o euro vyssie ako na Slovensku) po poslani objednávky trva dva tyzdne nez sa dostanete k tovaru a a k to ponukate cez inbternet nez sa to dostane k zakaznikovi .... mne osobne sa to nepacilo skor je to o registrovani dalsich ludi tak som skusila farmasi a som spokojna tovar hned k dispozicii a vlastne hned mate nejaky zisk ked objednavate aj avon je dobry ten mam tiez pekny deň

pejsi11
6. jan 2023

@misa94 škoda, že si všetci myslíte,ako každá takáto práca na doma je len o predaji, tým pádom nikdy neprídete k zárobku.Vôbec ste nepochopili o čom je sieťový marketing.Je to o tom,ako sa stať samospotrebiteľom a ďalej tvoriť sieť spotrebiteľov.Vôbec to nieje o predaji,nikoho neotravujem s katalógom v ruke.

misa94
7. jan 2023

@pejsi11 otravné je už len to , že na každej stránke pracovnej ,, číhajú ,, a hneď ako sa spýtate na prácu samé Global len po inými menami a a vsetky vam poslu jednu skopírovanu vec a pochopila som o čom to je robim tak nieco ine a to som chcela k tomu a je to rozdiel, a tam sa to predáva ,, samé,, a z toho je
tiez zarobok nie len vkuse davat inzeraty aby sa ludia registrovali a ocenim ak ma uz nebudete spomínať v komentároch... nech sa vam dari

pejsi11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misa94
8. jan 2023

@pejsi11 mňa môže nahnevať len inteligent...

pejsi11
9. jan 2023

@misa94 😂😂😂

11ggabriela11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monikagaranova
19. nov 2023

@pejsi11 ale všetky sú tak nakrútené. Keď majú niekomu dať 0,10 centíkov zarobiť tak sú urazené a po obchodoch ich šklbú po stovkách to im nevadí. A bez skúsenosti produktov v obchodoch kupuješ mačku vo vreci.