Skúsenosti s dobrou prácou na doma

kitty123321
22. máj 2021

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte skúsenosť s nejakou prácou z domu ? Či si nemám robiť nádej že nájdem niečo seriózne ? 🙂 všetky ponuky čo som zatiaľ našla som neskôr zistila že sú to samé podvody alebo ponuky produktov. Peniaze by sa určite zišli.

ofzuza
22. máj 2021

Dobrych a dobre zaplatenych prac na doma je vela. Otazka ale vzdy je, co vies ponuknut.
Je fajn zacat oslovenim zamestnavatelov, kde si uz robila/robis. Pozriet ponuky s moznostou HO.

lvula
22. máj 2021

Tak, tu dostanes odpoveď, ze 'predved sa, čo vieš robit'. Predpokladám, ze očakávas, ze ti niekto da tip na nejaku administratívnu prácu, kde nepotrebujes extra zrucnosti, nejake prepisovanie, nahadzovanie a podobne. Zial take prace sa rýchlo rozchytaju po znamostiach. Skus mozno pogooglit po profesii, teraz uz mnohé firmy ponukaju HO, ked zistili, ze sa to da. Ale nič ti nepadne same.

lindous
22. máj 2021

Skús pozrieť na profesii Markízu, akurát dnes som videla od nich ponuku práce na home-office vhodnú pre mamičky na MD a študentov, išlo o komunikáciu so zákazníkmi 🙂

kitty123321
autor
22. máj 2021

Prácu som ešte nerobila žiadnu, teraz som skončila školu 🙂 no bohužiaľ teda skúsenosti veľa nemám, ani nemám veľké očakávania že niečo nájdem.

kitty123321
autor
22. máj 2021

A nemala by som problém si dorobiť nejaké potrebné školenia ak by to bolo potrebné, len fakt peniaze by sa zišli a veľmi veľa možnosti nevidím.

ofzuza
22. máj 2021

@kitty123321 a co si vystudovala?

kitty123321
autor
22. máj 2021

Vyštudovala som technickú školu, nič v podstate vhodne na home office. Tak budem musieť vymyslieť niečo iné, a nájsť si zatiaľ robotu ktorú by som mohla robiť do pôrodu aspoň 🙂

mogaa
22. máj 2021

@kitty123321 nechcem ti brať ilúzie, ale ak si už tehotná a je to na tebe vidieť tak prácu ťažko nájdeš.....nikto nebude zaúčať človeka ktorý mu hneď odíde a ty ako tehotná môžeš ostať kedykoľvek na PN....

lily_279
Odpoveď bola odstránená
Zobraz