Skúsená účtovníčka, ktorá vie urobiť dohody

dimelo
12. nov 2023

Potreboval by som skúsenú účtovníčku ktorá by vedela spraviť dohody chlapom na stavbu keďže som ja živnostík a zaoberám sa stavebníctve faktúry atd,

nika23t
12. nov 2023

Je tu skupina https://www.modrykonik.sk/group/6649/
a tam je mnoho skúsených účtovníkov. Skúsila by som tam.

janettdamian
12. nov 2023

Ja som účtovníčka a môžem poradiť iba toľko, že treba si nájsť normálne účtovníčku. Nikto neurobí iba dohody, treba predsa spracovať celú personálnu a mzdovú agendu. Tak isto "faktúry atď." treba normálne spracovať účtovníctvo.

dimelo
autor
13. nov 2023

@janettdamian A vy ste skadial ak sa môžem spýtať?

janettdamian
13. nov 2023

@dimelo okres Bánovce nad Bebravou

dimelo
autor
13. nov 2023

@janettdamian Vedeli vy ste mi aj poradiť aj komplet účtovníčtvo

janettdamian
15. nov 2023

@dimelo pozeral som v profile máte uvedené Košice-okolie. Odporúčam hľadať si účtovníčku u vás. Predpokladám z vášho príspevku, že asi nie ste veľká zabehnutá firma. Budete na začiatok potrebovať účtovníčku, s ktorou budete aktívne komunikovať, nosiť jej doklady atď. Ja robím účtovníctvo na komplet, ale so všetkých mojich klientov aktívne spolupracujem. Nepracujem štýlom, že mi niekto dodá doklady z druhej strany SR.

mk1111111111
15. nov 2023

Dobre pise
@janettdamian . Najdi uctovnicku, lebo za zamestnancov musis kazdy.mesiac do poistovne vykazy davat, a ked nevies urobit ani dohodu, tak mzdy a vykazy nedas

jania023
23. nov 2023

@janettdamian u nas po Covide teraz nova moda nevidiet klienta ale vaetko riesit mailom. Som ale mimo SR. Mne to tak vyhovuje lebo niektory klienti si ma pomylili s psychiatrom🤣

janettdamian
24. nov 2023

@jania023 aj ja mám niektoré firmy, kde riešim na diaľku, ale to sú už zabehnuté firmy.

simca06022011
24. nov 2023

sup google, kosice uctovnicvo a najdes si. Kancelarske budovy tiez ak mate v meste mavaju uctovne firmy. Faktury si budes robit sam, max ti povie ako, zbierat doklady, sledovat obrat, mzdy robit mesacne (na to treba chystat podklady).. kopa veci je podla dohody a zmluvy s nou. Uctovnik nie je ale asistentka ani sekretarka, treba sa aj nieco naucit urobit si. Na FB su skupiny, napr. Uctovnici, rovnako rozne o podnikani. Je ich tam kopec, bezne tam vidim prispevky ze hladaju uctovnika nech odporuci niekto.