Skupinový pohovor

katka26r
14. jún 2016

Dobry den, postupila som do dalsieho kola vyberoveho konania a v pozvanke bolo uvedene: metoda vyberu kandidatov - skupinovy pohovor. Este som sa s tym nestretla, mate s tym niekto skusenost? Ako to prebieha a co je na takomto pohovore dolezite?

ninabr
14. jún 2016

Ahoj😊mozu vas dat napr nejaku spolocensku hru, kde sa uvidi ako vies spolupracovat, ci si ten typ, ze vsetkych dirigujes, alebo naopak sa vies podriadit. Podla mna je dolezite prist ku nejakemu kompromisu, ze nie len ty mas pravdu, ale nejak to skombinovat, aby bol kazdy spokojní😊 mozu vam dat napr postavit nieco z kariet, kociek, slamiek, alebo nejaku inu ulohu, kde treba prispiet svojim na,orom, logicky mysliet, vyjadrit sa. Alebo kamoska mala zadele do timu mali si vymysliet firmu a prezentovat ju. Cize mat nejaky napad originalny a kriticke myslenie😊

bajana
14. jún 2016

Ano, dali nam - 9 uchadzacom - ulohu, aby sme sa dohodli na 9 bodoch, ktore budu podla nas naplnou nasej prace na danom mieste (koordinatorka prekladov v agenture) a potom sme mali urcit poradie dolezitosti. Dali nam tusim 10 min, dve zenske nas pozorovali. Potom si vybrali 4. Mna nie. Bola som dost pasivna a "zobudila" som sa az ku koncu. Nevybrali ani suverennu organizatorku a zapisovatelku. Takze bud sama sebou, aj tak nevies, koho presne hladaju.

deltaa
14. jún 2016

@katka26r ako ti hore pisali budu ta testovat a sledovat (ako kralika alebo potkan v laboratoriu) a mozno ta ani nevezmu ak je dopredu vybraty kandidat a toto je iba "divadielko"

amadora
14. jún 2016

ja som bola na skupinovom pohovore pred 3 týždňami a tiež som čítala tieto veci že úlohy nám dajú a podobne ale našťastie na tomto pohovore to fungovalo tak, že sme sedeli v posluchárni, vypočuli sme si o firme, o pracovnom mieste a nakoniec sme vypísali dva druhy dotazníkov - jeden bol o vlastnostiach, v 12 otázkach boli vždy uvedené 4 odpovede vlastností a mali sme očíslovať od 0-6 ku každému podľa toho ako sa ku nám ktorá vlastnosť hodí, 6 najviac, 0 najmenej, tie museli byť pri každej otázke a ostatné dve od 1-5 sme si mali vybrať. druhý dotazník bol typu prečo chceš práve túto prácu, prečo by si mali vybrať práve teba, čo by si chcela od života a podobne...
mne takýto typ pohovoru veľmi vyhovoval, viac ako face to face

katka26r
autor
14. jún 2016

@amadora tak toto by aj mna potesilo

blog_betka
21. feb 2023

@katka26r popravde stretla som sa s tým už viac krát nemyslím si že je to profesionálne ja také tipy pohovorov, nemám rada čo druhý ľudia musia vedieť o mne...