Školstvo - zmena

gomak
12. júl 2023

Ahojte,
chcem sa opýtať primárne učiteliek, ktoré vymenili prácu v školstve za nejakú inú profesiu. V akej pracovnej oblasti teraz pôsobíte? Je to lepšie ako v školstve? Som učiteľkou 1-4, kde inde by som sa mohla zamestnať?

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
judit47
12. júl 2023

@gomak ak vies jazyk kludne korporat🙂mame tu kopu vystudovanych uciteliek🙂

lienka.7
12. júl 2023

@gomak v pohode na úradoch, obecný, mestský úrad, štátna správa a pod. Ale aj súkromný sektor nejaká administratívna sila ci sekretárka.

andrejka1974
12. júl 2023

Však môžeš robiť čo kolvek čo zvladnes

sella38
12. júl 2023

@karinka223 rodičia sa ťažko zvládajú, rodičia 🙂

aurelia2000
12. júl 2023

@karinka223 Tak učiteľky odchádzajú zo školstva na oveľa atraktívnejšie pozície, ako si ty vymenovala. Moc ti bolo v škole ublížené?

kornelies
12. júl 2023

@gomak Vyskusaj a po case sa vratis. Prvy stupen je prvy stupen.

rebrambora
12. júl 2023

Okrem mediciny, prava a farmacie vies robit cokolvek.
Otazka je, ci si ochotna sa nieco navyse naucit.

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurelia2000
12. júl 2023
janagem
12. júl 2023

@elizabet173 učiteľ ktorý sa spýta čo môže ísť robiť, asi nemá fantáziu alebo kapacitu na obchodného riaditela

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankare
12. júl 2023

@gomak poznám dvoch učiteľov, ktorí robia niečo ako farmac. reprezentant

simca06022011
12. júl 2023

Čokoľvek co chceš a zaujímalo by ta. A nájdeš takú prácu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
13. júl 2023

@gomak jedna išla do cestovnej kancelárie, druha si otvorila v satelite jazykovú školu prenajala si malý priestor a ide otvárať v ďalšej dedine ako sa rozbehla

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gomak
autor
15. júl 2023

@janagem Ách jaj, až som sa čudovala, že žiadny nenávistný komentár až kým som nedošla po ten tvoj........Maj pekný deň.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alchemilkazltozelena
15. júl 2023

@gomak nebudeš to mať jednoduché, prídeš na pohovor a budú tá skatulkovat že si učiteľka a čo tam robíš...

janagem
16. júl 2023

@gomak nenavistny komentár? Tak to tiež veľa vysvetľuje. :d pekný deň aj tebe.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janagem
16. júl 2023

@zuzanockamt ak si všimnete, ja som nikde neznevazila učiteľov. Naopak mám ich vo veľkom obdive. To ale nič nemení na Tom, že ak sa človek spýta čo môže it robiť, asi na obchodného riaditeľa nebude mať predpoklady. Ja ním tiež nie som z podobných dôvodov. Mohla by autorka robiť moju prácu? Ak vie jazyk, určite áno. Ale namiesto toho, aby ľudia pozerali na slová a čítali s porozumením, nechajú zametať svojimi emóciami a predpokladajú, že každy je hneď útočný.

sunny3
3. aug 2023

.

amima
25. mar 2024

@eliska13 ahoj,aký jazyk učí?

mamasrnka1984
14. júl 2024

@janagem tak mily komentar to nebol.. akoze ucitelka sa nemoze nic opytat??? lebo ked sa pyta, tak nema fantaziu.. to bolo riadne trapne a od veci.. nic ste neporadili.. iba o fantazii tu vypisujete..