Skladanie reklamných produktov

mamicka_1993
6. dec 2021

Ahojte. Baby robí niektorá z vás reálne to skladanie reklamných produktov? Perá a podobne. Či je to všetko podvod, kde musím najprv zaplatiť. Ak máte niektorá osvedčenú firmu, dáte kontakt?
Ďakujem pekne

maria898
6. dec 2021

@mamicka_1993 toto by aj mna zaujimalo

mamicka_1993
autor
6. dec 2021

@maria898 viem ze ma tu asi premudrele mamičky ukameňujú, ale naozaj by ma to zaujímalo 😃 akože znie to celkom fajne sadnúť si pred TV večer keď dieťa spí, ale ci niečo také reálne existuje tak to pochybujem

zooeynka
6. dec 2021

Co viem z pocutia tak je to dost narocne sa s tym babrat, je toho strasne vela a mizerne zaplatene. Ziadna pohodka k vecernemu vinku. Znama zvladla jednu varku a vykaslala sa na to. Ze kopec komponentov proste do seba nezapadalo, ze nikdy viac.

sisa_s
6. dec 2021

@mamicka_1993 jasne, ze je to nezmysel, kde v realnej praci najprv musis zaplatit, kym zacnes pracovat? A to nie je o premudrelych mamickach, ale kolko naivnych uz naletelo pod predstavou "krasnych vecernych chvil pri skladani pier"

berenika39
6. dec 2021

@mamicka_1993 kompletní návod, jak nenaletět.. podvod s hodně dlouhou historií.
https://www.iprivydelek.cz/index.php/kompletace...

mamicka_1993
autor
9. dec 2021

@sisa_s práve preto sa pýtam samozrejme nie som taká blbá aby som niekomu zaplatila vstupný poplatok 😂 iba sa tak pýtam.. Záujem by bol o čosi takéto popri MD 😃 viem ucto, viem pracovať s MS ale popravde nechce sa mi moc po celom dni sadnúť za PC.. Preto hľadám nejakú oddychovku 🙂