Šikana v zamestnaní - skúsenosti

6. sep 2022

ahojte chcem sa opytat ci ma niektora z vas skusenosti so sikanou v praci a ak ano ako sa to riesilo resp. doriesilo?..ja idem riesit sikanu od nadriadeneho teraz na najvyssich miestach lebo po roku a pol uz stacilo a mam toho plne zuby..budem rada ak mi napisete hocijaku vasu skusenost alebo skusenost nejakeho vasho pribuzneho/znameho

kikus1997
6. sep 2022

Odišla som z prace … zamestnávateľ o tom vedel, no nic s tým neurobil. Kvôli nadriadenej odišlo viacero kolegýň… nic sa nikdy nevyriešilo , len reči…

kikus1997
6. sep 2022

Ale aspoň mi podpísal dohodu o skončení ..

autor
6. sep 2022

to je to ze ja z tej prace odist nechcem..lebo taku pracu neverim ze ešte najdem ale mame noveho sefa a co ten si dovoluje hlavne ku mne to je moc uz

kikus1997
6. sep 2022

Je to ťažko, môžes mu povedať nech si na teba nedovoľuje… niekto sa stiahne … ale niekto je praveze taký že ešte viac začne .. ťažko poradiť.. ale treba to cim skôr vyriesit… lebo to je jedna z najhorších veci čo som kedy zažila

autor
6. sep 2022

@kikus1997 ja uz som si to s nim vyjasnovala medzi styrmi ocami zial nepomohlo tak to idem riesit inde..

kikus1997
6. sep 2022

Ak tam chces ostať určite treba skusit … a hlavne sa nebáť… ak je to dobra práca treba o to zabojovať .. tak isto je aj on zamestnaný a niekoho podriadený ..

autor
6. sep 2022

@kikus1997 ano keby to nebola taka super praca pre mna tak kasllem na to a odidem..ale nemozem sa nechat len ta vystvat nejakym blbcom mne tato praca vyhovuje asi vo vsetkom..a viem ze ked z nej odidem uz by som si len horsie nasla

jaga61
6. sep 2022

Tak si tu šikana nahraj na telefon, tak aby o tom tvoj nadriadený nevedel.

kikus1997
6. sep 2022

Držím palce

deti95060810
6. sep 2022

možno má nadr. záujem o tvoje miesto - samozrejme pre svojho známeho...

janka_23
6. sep 2022

Nevyriešilo sa nič a ešte som z toho vyšla ako najhoršia ja. To ze ma prepustili bolo to najlepšie čo sa mi mohlo stať. Držím palce zvlášť keď ideš riešiť šikanu od nadriadeného, jednoduché to nebude

kitycat
6. sep 2022

bola som mlada a blba.

V zahranici, zasadla si na mna sefka, uplne psycho...hovorila mi ze ma pozorovala, ze ci nieco nahodou nepokazim...to z toho stresu, co vo mne vyvolala.

Povedala mi, nech dam vypoved a ja som dala, bez naroku na cokolvek.

Ak si v prave a mas dokazy ci svedkov drzim palce.

autor
6. sep 2022

@kitycat som uplne v práve, pretoze to co mi zacal robit posledne tyzdne je uz nad unosnu mieru..mam svedkov mam aj jeden tromf nanho takze uvidime..uz nemam co stratit

smolenice
8. sep 2022

@kikus1997 ja som povedala nik mi nebude robit zle este raz budu tu lietat sanitky .smutne to ze sa povysovali ty co tam robia rok pol roka a nic stym nerobili a ja 13r a uz mam pokoj netreba sa dat povedat si .a ja si uz vzdy poviem a riadne lebo mam velmi tazke poslanie