Sestra v armáde

viktoria2034
20. mar 2024

Ahojte, píšem lebo fakt neviem si s týmto poradiť. Všetky moje spolužiačky mali cieľ už dávno okrem mňa. Študujem na strednej zdravotníckej škole v odbore praktická sestra. Mne nedávno niekto zasadil chrobáka do hlavy o zdravotnej sestre v armáde alebo teda na vojne. Strašne ma to zaujalo a chcela by som vedieť, aké sú ďalšie kroky po strednej na to stať sa ňou. Ďakujem.

anavixy
20. mar 2024

Mam znameho zdravotaka vojaka, neviem ci ako civil sa vies dostat k armade ako zdravotnik-sestra. On je vojak, dva roky dozadu dokoncil vysoku skolu v odbore osetrovatelstvo.

dajna11
20. mar 2024

@viktoria2034 nuz zmaturujes a pôjdeš na regrutacne ss zapísať k vojsku. Keďže máš vzdelanie zdravotníckeho smeru je veľká pravdepodobnosť ze ta ako zdravotníka zaradia ,kedze odborného studovaneho personálu je tam malo. Určite ti bližšie povedia na tom regrutacnom
@viktoria2034

tani777
20. mar 2024

Pozor,ako zdravotnika v armade ta mozu hocikedy hocikde inde prevelit..napr.zijes v za,robit ta poslu do ba a o rok prevelia do ke..napr.ked sestry strajkovali,tak takto posielali armadne sestry hlavne,tam kde ich bol nedostatok..mna odradilo toto od toho

viktoria2034
autor
22. mar 2024

@dajna11 Dakujem ❤️

viktoria2034
autor
22. mar 2024

@tani777 to mi na tom najviac vyhovuje nechcem žiť usadený zivot

tani777
22. mar 2024

Tak potom je to super,to uz len tak ako pise @dajna11 ist na regrutacne stredisko a uvidis co povedia 😊

dajna11
23. mar 2024

@tani777 ale pravda je ,že človek nevie kam ho dajú, hocikedy môže ísť na druhý koniec slovenská....ono to nevadí kým je človek sám...no ak má už rodinu ,je to na prd😄😄