Seriózna práca na doma

pupetko263
16. okt 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť prácu na doma seriózne trošku si privyrobiť som mamička na materskej

andrea_prestastna
16. okt 2021

@pupetko263 aj ja zhanam🤥🤥

pupetko263
autor
16. okt 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@andrea_prestastna aj si niečo našla

sissy27
16. okt 2021

@andrea_prestastna
@pupetko263 no a čo viete robiť, ženy?
Ja neviem, vy ste aj niekedy pracovali? Viete ako funguje hľadanie práce?

sisa_s
16. okt 2021

🍿

kate211
16. okt 2021

@sissy27 'Viete ako funguje hľadanie práce?' Pobavilo 🙂 Asi nevedia, ale cakaju, ze ich niekto nasmeruje.

c_est_la_vie
16. okt 2021

Väčšina mamičiek pracujúcich na materskej pracuje v oblasti, ktorej sa venovala pred materskou ( prekladatelstvo, recruit, copywriting, marketing, IT, účtovníctvo, dátové analýzy...). Pokiaľ si nič špeciálne nerobila, kontaktovať ťa budú len rôzne indivíduá z Herbalife, Farmasi a pod.

sissy27
16. okt 2021

@kate211 aha a my máme hádať, čo paničky vyštudovali a aké majú superschopnosti a prax a podľa toho im hľadať prácu na mieru, či ako?

kate211
16. okt 2021

@sissy27 Obavam sa, ze vela toho asi nevystudovali, prax asi tiez nemaju. Keby nejaku mali, nejaku skusenost s hladanim prace by mali za sebou. To by nedavali taketo dotazy.

nafka0483
16. okt 2021

@pupetko263 Ja viem o viacerych, len musim vediet aka oblast.

belllinka
16. okt 2021

Myslim, ze je kazdemu jasne, ze hladaju pracu tipu skladanie pier a lepenie obalok.

sissy27
16. okt 2021

@belllinka podľa mňa skôr niečo ako klikanie na nete, nie viac ako 20min denne a nech to hodí aspoň 200€ mesačne

damiana1992
16. okt 2021

Ja viem ze normálna práca na doma pre mňa nie je, tiež som hľadala.... ale netuším nič o papierovackach, prekladoch, predávať cez katalóg to fakt nie je práca ktorá by ma naplnala, preto som začala tvoriť sama, a plánujem aj eshop, darí sa mi, ja som spokojná 😀

buberova
17. okt 2021

Už začínam byť na túto tému alergická.. je tu každý druhý deň.. presne to isté znenie

andrea_prestastna
17. okt 2021

@sissy27 ja pracuje od druhej strednej co som si spravila a pocas tych dvoch strednych som brigadovala takze ani viem l,toto je naozaj odpoved dospelej zeny, dik za radu

andrea_prestastna
17. okt 2021

@nafka0483 okrem katalogoveho predaja vsetko, asi ked porodim dam dieta do nosica a pojdem robit lebo ja doma neviem byt a sediet na riti s telefonom

andrea_prestastna
17. okt 2021

@kate211 rec je o mne?

andrea_prestastna
17. okt 2021

@pupetko263
@pupetko263 same predaje alebo kopirovanie hovadin to mna nebavi ja som aktivna a rada pomaham ludom co potrebuju pomoc cize asi budem hladat nieco na par hodin denne v nejakom centre pre tyrane zeny alebo detsky domov

andrea_prestastna
17. okt 2021

@c_est_la_vie pracovala som v gastre ako manazer takze to sa asi da z domu ze,,,mudre ste vsetky dobre sa vam rype

andrea_prestastna
17. okt 2021

@sissy27 velmi by som ta chcela spoznat co si naozaj taka zla ako tvoje komentare alebo sa hras na panicku sl mobilom,uz sa tu nic pytat nebudem lebo tu sa hned mudre zijdu a pichaju noze ,,, krasnu nedelu nech mas lepsiu naladu

c_est_la_vie
17. okt 2021

@andrea_prestastna povedz mi kde rypem. To nebolo myslené že si nikde nerobila. Ale aby si robila administratívne úkony z domu, to musíš už niečo špecifické vedieť, čo nevie veľa ľudí, aby mal zamestnávateľ motiváciu ťa zamestnať. Inak si firma bude radšej zaúčať človeka u seba, kde ho má pod dohľadom.

Po ďalšie- nič v zlom ale pokiaľ si neporodila ešte si prácu nehľadaj, lebo nevieš aké bude dieťa, porod. Ja som tiež hyperaktívna, ale pôrod bol cisár, ledva som sa hýbala, plus mám takého chlapca, že pri ňom nič nestíham ( obrátený režim, zaspával len na rukách, budil sa každú hodinu).

evakalna
17. okt 2021

@pupetko263 Prečítaj si predchádzajúce inzeráty a príspevky. Tvoja otázka tu znie každý druhý deň.

sissy27
17. okt 2021

@andrea_prestastna nie som zlá, ani nie som panička za mobilom a ani moje komentáre nie sú zlé.
Ale sama uznaj, že tvoj “dopyt” alebo teda autorky tejto diskusie je úplne mimo.
Skúsme takto - poraď mi topánky. No a ty teraz hádaj akú veľkosť, na akú príležitosť, v akej cene, z akého materiálu, akej farby, na aké obdobie, pre koho. Možností je milión, ale poraď mi tie správne. Dochádza ti to alebo stále nič?
Keď hľadáš prácu, tak treba napísať v akom obore, čo si vyštudovala, v čom máš prax, nejaké dodatočné kurzy, vzdelanie, koľko času tomu chceš venovať, aké ohodnotenie za to chceš… ako toto majú o tebe vedieť cudzí ľudia a ponúknuť ti prácu??
A aby sme nezabudli, tak hľadáš na úplne zlej stránke - ak si si nevšimla, tak každý deň tu pribudne aspoň jedna úplne rovnaká téma - poraďte prácu na doma a všetky tie ženy sú úplne rovnaké ako ty, neschopné napísať čo vyštudovali, čo vedia a v akej oblasti by to malo byť. A bez úspechu stále dookola…

nafka0483
17. okt 2021

@andrea_prestastna Vsetko? Cize aj ludske zdroje, aj financne zakezitosti - uctovnictvo napr. aj IT, aj marketing aj pedagogicke veci? Vsetko vies?
Ja hovorim o normalnej serioznej praci, vykonavanej z domu. Ziadne katalogove predaje.

rockon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabinkanovak1
31. júl 2022

Kontaktujte ma do ss 🙂

lily_279
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalamityjane
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uchadzaciaquamol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rockon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz