Sanitár v lekárni

kikuska4444
21. mar 2024

Ahojte zienky. Robi niektorá z vás ako sanitarka v lekarni? Chcela by som vediet co presne táto práca obnasa. Dakujem

alickapusinka
21. mar 2024

Sanitárka v lekárni v lekárni robia magistry a nie sanitárky.

janaolas332
21. mar 2024

@alickapusinka samozrejme,že v lekárni pracujú aj sanitarky.

janaolas332
21. mar 2024

@kikuska4444 umývajú dezinfikuju podlahy,regály, police, podľa plánu, elkovo udržujú poriadok - myslím,že dosť záleží,či je to verejná, alebo nemocnicna lekaren. niekde možno cenovkuju/preberajú tovar.

lalenka33
21. mar 2024

@alickapusinka a tá magistra tú lekáreň podľa teba aj upratuje a dezinfikuje?

lalenka33
21. mar 2024

Upratovanie, dezinfekcia, kontrola a zapisovanie teploty v miestnostiach, chladničke. Umývanie a sterilizacia obalových materialov, nádob z labáku. U nás ráno aj preberala lieky a lepila cenovky. Dokladala lieky do regálov. Púšťala nám destilátor na vodu. Úplne v pohode robota.

maria12334
21. mar 2024

u nás aj preberá tovar ale už je na to nový systém volá sa to zebra je to ako keby len taký telefon a čo príde všetko doň pípa .. potom rieši reklamácie počíta tržby chodí do banky

lavender94
22. mar 2024

U nás je sanitarka prevažne od preberania tovaru a veci spojené s tým-vratky, reaklamacie. Keďže u nás sa už moc príprava nerobi umývanie a sterilizácia nie je taká bežná, toto veľmi záleží od toho do akej lekárni by si prišla. Upratovanie a dezinfekciu ma u nás na starosti upratovačka, ale robievaju to aj sanitárky. Naša sanitarka je zároveň aj dermoporadkyňou, keďže práca sanitárky je tak na pol úväzku.

lavender94
22. mar 2024

@alickapusinka v lekárni okrem magistier pracuje aj laborantka a sanitarka. Či si myslíš, že magistra bude po 12 hodinách ešte šurovať podlahy a hajzlovu misu? Ale počula som aj o takych lekárňach, kde kvôli zníženiu nákladov vyhodili sanitárku, lebo však magistra ma tiež kompetencie na to.

cacianka
22. mar 2024

@lalenka33 u nás aj do podateľne chodí pre postu doniesť a odniesť, dodacie listy a faktúry nosí ekonomke, k tomu čo píšeš, alebo odnesie objednané lieky na oddelenie, a pod

evkano1402
22. mar 2024

U nas robi aj vystavenia, kde aky volnopredajny liek ma byt ulozeny podla predlohy.

lavender94
22. mar 2024

Este ma napadlo, že chodi vlastne do zdravotnej poisťovne, do DSS s liekmi, ma na starosti hotovosť a občas pomáha s takými vecami ako inventúra, preceňovanie, planogramy

marryen
22. mar 2024

Upratovanie,dezinfekcia preberanie tovaru,chodenie do banky na poštu. ...Všetky pomocné práce,ktoré je potrebné robiť. Veľa záleží od konkrétnej lekárne a vedúcej. Niektoré sanitarky sú len ako upratovacky a niekde robia pomaly všetko za plat upratovačky.🙈

kikuska4444
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuska4444
autor
22. mar 2024

@lalenka33 dobry vecer. Tak ze to neni nic tazke? Mam ist na pohovor a bojim sa co ma tam caka. Dakujem

marryen
22. mar 2024

@kikuska4444 píšem IP

lalenka33
22. mar 2024

@kikuska4444 nie, určite to nieje nič ťažké. U nás sa v každej robote sanitárka drží svojho miesta ako sa hovorí zubami, nechtami.