Rekvalifikačný kurz na lamináciu obočia a mihalníc

baskabock
15. júl 2020

Ahojte, chcela by som sa spýtať, keď chcem robit lamináciu obočia a mihalnic, či na to potrebujem rekvalifikačný kurz ? Idem si otvárať živnosť, len neviem, či na toto existuju vôbec rekvalifikačné kurzy, viem len o takých jednodňových . Ďakujem

mogaa
15. júl 2020

@baskabock ak chceš robiť len to, tak si rozmysli či ťa to uživí....zrátaj si predbežné mesačné náklady ktoré budeš musieť zaplatiť a vyrátaj si minimálny počet zákazníčiek ktoré musíš mesačne mať aby si len uhradila náklady.....

baskabock
autor
15. júl 2020

@mogaa ja nejdem robit len tu lamináciu, ale aj iné veci, len na všetko treba mat rekvalifikáciu. Preto sa pýtam, či ma niekto s týmto skúsenosť, či stačí k tomu, aby som si to mohla pridať do živnosti, aj obyčajný- jednodňový kurz 🙂

sunny8
15. júl 2020

@baskabock a myslíš že na jednodňovom kurze sa staneš odborníčkou ? Podľa mňa to chce viac ... Zverila by si sa do rúk niekomu kto absolvoval jednodňový kurz a nič viac ? Prajem ti nech ti to vyjde ale asi to bude chcieť viac kurzov alebo rozsiahlejší kurz

gabi000
15. júl 2020

@baskabock neviem ti poradiť ale podla mna staci kurz. Ved papier je dolezity pri zalozeni zivnosti 🙂 to je strasne tie reakcie. Myslite si ze kadernicky kozmeticky inak sa ucia? Kazdy musi niekde zacinat

baskabock
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baskabock
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vve
16. júl 2020

Na toto treba mat rekvakifikacny.

baskabock
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz