Recepčná v kaderníctve

1bonez1
20. jún 2015

Mamičky čo hovoríte na prácu recepčnej ale v kaderníctve ? 🙂 Čo potrebujem ovládať je to celkom iné ako v hoteli 🙂

zuzana76
20. jún 2015

podla mna je to este jednoduchsie, asi budes objednavat zakaznicky pre jednotlive kadernicky a inkasovat peniaze, mozno aj robit nejake objednavky roznych kozmetických vyrobkov, neviem co od teba vyzaduju, podla toho kde to je, mozno aj nejaky cudzi jazyk musis ovladat

1bonez1
autor
20. jún 2015

@zuzana76 práve cudzieho jazyka sa bojím v utorok idem na pohovor preto trošku stres pre angličtinu 🙂 je to malé kaderníctvo s nechtovým dizajnom a kozmetikou 🙂

lilimoni
20. jún 2015

@1bonez1 dali si do inzeratu, ze pozaduju cudzi jazyk? 🙂

alaguema
20. jún 2015

@1bonez1 nemusíš mať vôbec obavy, je to podľa mňa veľmi jednoduchá práca. Telefonovať vieš, písať tiež a to je asi tak všetko, čo potrebuješ. Možno ešte nejakú jednoduchú administratívnu prácu po tebe budú chcieť, určite nič, čo by nezvládol každý, kto používa PC na užívateľskej úrovni. Pokiaľ je to v KE, tak pochybujem, že by vyžadovali cudzí jazyk. Možno v nejakom veľkom, renomovanom salóne, ale ak je to malé kaderníctvo, tak myslím, že nie. Ale dám ti tip: keby som vyberala ja, pozerám na to, aký má kto hovorený prejav - či je kultivovaný, ako sa vyjadruje a pre túto pozíciu aj v akom stave má vlasy a vzhľad celkovo 😉

1bonez1
autor
20. jún 2015

@lilimoni mali napísané angličtina, nič viac akú úroveň tak nieje to hotel takže nemyslím že nato budú tak dbať🙂 teda dúfam :D

@alaguema áno presne nato som myslela, že to budú brať do úvahy aj oni nakoľko administratívne činnosti mi nerobia problém, komunikácia tiež nie a vlasy mam pekné :D :D tak dúfam že budú milý a mať očakávania ako ja 🙂

laqeeesha
20. jún 2015

pokial je to kadernictvo tak moze byt ze objednavaju vlasy urcene na predlzovanie a vacsinou su dodavatelia zahranicny, tak preto mozno komunikacia s nimi v aj..... 🙂

1bonez1
autor
20. jún 2015

@laqeeesha no tak to áno 🙂 ale väcsinou je to emailom komunikácia tak to by sa dalo zvladnut 🙂

nini1010
20. jún 2015

Tak to je ozaj ze narocna praca... treba sa pedantne pripravit! ale pravda,ak by si pohovor nezvladala tak tvoje pekne vlasy budu isto body k dobru 😁 😂

olifcek
20. jún 2015

jednoducha praca... nemas sa coho obavat

aduskatt
20. jún 2015

@1bonez1 tak držím palce, v každom prípade, ak budú skúšať Tvoj písomný prejav, tak bacha na gramatiku.-)

peneloppe
20. jún 2015

@1bonez1

Hlavne prijemne vystupovanie, komunikativne zrucnosti. Pochybujem ze budu vyzadovat cudzi jazyk a keby aj tak len zaklady asi. Ved ty len objednavat budes, to by si hadam zvladla.