Rada ohľadom životopisu

31. mar 2024

dobry vecer. potrebujem radu, ako si napisat zivotopis ak jedina pracovna skusenost bola opatrovanie mojej chorej mamy niekolko rokov (brala som opatr. prispevok)? bolo to hned po strednej a pocas skoly som ziadne brigady nemala. momentalne ju este stale opatrujem, no niekto sa konecne ponukol zeby ju opatroval a aby som ja sla do prace, s cim som samozrejme suhlasila, ale najprv si musim najst pracu. chela by som reagovat na ponuky na profesii (v nejakom obchodnom retazci, ci fastfoode, ci pomocna sila v restauracii pre zaciatok). skusala som si napisat zivotopis na profesii ale chce to po mne zamestnavatela a nemozem to nevyplnit, lebo to policko je povinne.
viem ze moje prac. skusenosti nie su bohvieco, ale ako to rozpisat tak aby to niekoho oslovilo, aby ma aspon zavolali na pohovor? zavazi aj to, ako pisem?

vsetkym vopred dakujem za rady.

vikisisi
31. mar 2024

Na profesii sú ponuky, kde môžeš reagovať aj bez životopisu a ak so životopisom dala by som tam opatrovateľstvo a roky od kedy do teraz

zena666
31. mar 2024

Posielaj maily kontaktnej osobe so ziadostou o prijatie a rada na pripadne otazky odpoviem na osobnom pohovore