Program Multisport

122laura122
30. nov 2022

Ahojte, rada by som sa spýtala, či váš zamestnávateľ poskytuje možnosť zriadenia Multisport karty, a ak áno, za akých podmienok. My túto možnosť máme,akurát postupne sa cena pre zamestnanca zvyšovala z pôvodných cca 20 e až na súčasných 32, sprievodná karta 36. Nastavenie podmienok je asi individuálne, tak by som len bola zvedavá, ako je to inde. Nezávidím, nehejtujem, nesťažujem sa, len ma to úprimne zaujíma.

Ďakujem a pekný deň 🙂

muchotrafka298
30. nov 2022

@122laura122 ahoj, odpoviem Ti ako osoba, ktora ma Multisport na starosti v malej firme.

Zalezi hlavne od toho, kolko mas kariet ako zamestnavatel, od toho sa odvija cena. Ja mam kariet malo, cize platime 33 EUR za zamestnanecku kartu a 36 EUR za sprievodnu kartu.

Tento rok sa prvykrat zvysila cena po myslim 4 rokoch, preto platis viac.

Je tam moznych viac modelov - bud vsetko plati zamestnavatel, vsetko plati zamestnanec alebo spoluucast, nieco zaplati zamestnavatel a nieco doplaca zamestnanec. Toto vsetko je zakotvene v zmluve aj presne sumy, kolko kto plati.

Sprievodna karta sa plati vzdy v plnej cene.

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
122laura122
autor
30. nov 2022

@muchotrafka298 ďakujem veľmi pekne, ani som nedúfala, že hneď prvá reakcia komplexne zodpovie moje otázky a vysvetlí nejasnosti. 😊 známa v inej firme nedopláca nič, alebo teda len úplné minimum, tak ma zaujímalo,ako to funguje.

22abigail22
30. nov 2022

@122laura122
Nám toto leto (od Júla) dali Multišport kartu ako benefit (tým, ktorí to chceli, nie je to "povinné). Prvé 4 mesiace bola zadarmo a po tých 4 mesiacoch sa platí 16€/mesačne.

122laura122
autor
30. nov 2022

@22abigail22 waau, to je super 🥰 to by som hneď brala

22abigail22
30. nov 2022

@122laura122
Oproti tomu ako to máte vy tak veru áno. Žiaľ, ja ju nepoužívam pretože nemám čas chodiť do fitka. 🫣

muchotrafka298
30. nov 2022

@122laura122 vobec nemas za co. Ked viem pomozem. Ak by Ta k tomu nieco este napadlo kludne napis spravu.

122laura122
autor
30. nov 2022

@22abigail22 veď práve, ja mám niekedy týždne, že spím v priemere 3 hodiny, a som rada, že som rada, takže nechcem riskovať, že budem 30+e vyhadzovať do vzduchu 😔

122laura122
autor
30. nov 2022

@muchotrafka298 ďakujem pekne, asi to nie je niečo, čo by som mala možnosť meniť, ale aspoň som o trošku múdrejšia 🙂

muchotrafka298
30. nov 2022

@122laura122 ked Multisport kartu zrusis, plati tam tzv. stop stav, ktory trva 6 mesiacov. Pocas tejto doby si nemozes vybavit ziadnu inu Multisport kartu, ani doplnkovu.V systeme hned nabehne blokacia a je tam uvedene, kedy dotycnej osobe konci stop stav. Vynimka bola len pocas pandemie, ked bolo zatvorene, karty boli automaticky blokovane a neplatil vtedy stop stav na zrusene karty. U nas kolegovia takto rusili, ked sa nedalo cvicit.

veltraud
1. dec 2022

u nas mame multisport ako mozny benefit - kazdy zamstnanec si vybera benefity, ktore chce vyuzivat, kazdy ma rovnaky financny rocny balik. A nedoplacame nic, mame ju free.