Profesia - reagovanie na ponuky

9. sep 2024

Ahojte, reagovala som na pár pracovných ponúk na profesii. Koľko trvá kým sa ozvú? Pozvali vás na pohovor telefonicky alebo mailom? Ďakujem

liz_lemon
9. sep 2024

vzdy volali, a kedy, to je rozne, niektori po dlhsej dobe, ked som uz pracu mala

janickacrazy
9. sep 2024

Je to rôzne, niekto sa ozve hneď na druhý deň, niekto napíše mail po týždni, niekto ani nenapíše. Ale ak ťa budú chcieť pozvať na pohovor, tak väčšinou volajú.

gubcikova
9. sep 2024

Zvyčajne tak 2 týždne,alebo sa neozvu vôbec

lakebabe
9. sep 2024

Väčšinou volajú, ale už aj email mi napísali z jednej zahraničnej firmy s pozvaním na pohovor. Asi nevedeli ako som na tom po anglicky
A niekto sa ti neozve vôbec. Rátaj minimálne týždeň dva niekde aj viac

t1nusa
9. sep 2024

je to individuálne, niekto volá, niekto pošle email, iný sa neozve vôbec 🤷🏻‍♀️ držím palce 🤍

autor
9. sep 2024

Ďakujem žienky, reagovala som minulý týždeň v pondelok. Jedna ponuka je už aj vymazaná tak neviem či miesto je už obsadené alebo pripravujú pohovor.

lakebabe
9. sep 2024

Ak je vymazané majú dostatok životopisov a teraz ich budú triediť a potom pozývať na pohovory. Možná je aj varianta, že to obsadili mimo pohovoru

autor
9. sep 2024

@lakebabe tak dúfam že to bude tá prvá varianta 🙂

buberova
9. sep 2024

Mám skúsenosť z oboch strán že na pohovor sa pozýva telefonicky... A asi tak do týždňa.. to je len moja skúsenosť nie pravidlo 🙂

autor
11. sep 2024

Ja stále čakám tak som zvedavá.