Produkty v štýle MLM

10. nov 2022

Ahojte baby, skúsila sa sa zaregistrovať u jednej firmy a predávať ďalej jej výrobky. Firmu som si vybrala hlavne preto, že som si pozrela skupiny na fb v mojom okolí a meste a nikto s touto firmou a jej produktom nedával žiadnu ponuku. Preto som skúsila dať do pár skupín ponuku a aj sa mi ozvali záujemcovia. O dva dni na to zrazu dala do tej istej skupiny ponuku aj iná pani s rovnakým produktom aj firmou. Dovtedy žiadny príspevok nemala, ale keď videla, že sa mi niekto ozval dala aj ona. Navyše si vymyslela nejakú akciu na viac výrobkov a nižšiu cenu pričom oficiálne taká akcia nieje. Ako sa vyrovnávate takou konkurenciou hlavne čo sa týka ceny a udrzania zákazníkov? Ďakujem

janka_266
10. nov 2022

Tuším mary kay má v podmienkach, že nemas predávať pod cenu, skúste si pozrieť podmienky a keď to tam je tiež, tak Ju môžete nahlásiť 😃ale kľudne môže ponúkať napr. 2 ruže a tretí dostanete grátis 😃 keď to ona zaplatí a oplatí sa jej, takze skôr by som si vymyslala vlastnú stratégiu, ako sa snazila pani potopiť 😃 tak či tak, pokial sa tomu neviete venovať na 120% skôr či neskôr budete potrebovať další zdroj príjmu.

autor
10. nov 2022

@janka_266 Ja som to nechcela ako hlavný zdroj príjmu, ani ako extra zárobkovú činnosť, skôr naozaj ako prilepšenie pomimo. Hej jasné, keď to má niekto dobre rozbehnuté má aj nejaké výrobky zdarma a môže ich zadarmo dať k nákupu. Skôr to že ide pod cenu ma zarazilo, lebo teda aj ja viem, že by sa to nemalo. Ale určite pozriem tie podmienky poriadne ďakujem krásne 😊 mňa to len zaskočilo z toho hľadiska, že ozaj ziadna ponuka od nej nikde a ešte aj na fotke čo dala je vidno že má staršiu ponuku produktov čiže s tým robila dávnejšie a zrazu keď videla, že mne sa niekto ozval tak sa chytila 🤷