Privyrobenie z domu

sylwerka
15. apr 2022

Zdravím vospolok mám otázočku neviete niekto poradiť nejaký privýrobok z domu online formou bez investicie kde peniaze naozaj aj vyplatia?okrem prieskumov 😁 ďakujem za reakcie

7lenka11
15. apr 2022

Pisanie clankov, marketingove aktivity, online doucovanie, korektury clankov a knih.. zavisi od tvojich skills

viera321
15. apr 2022

@7lenka11 ahoj, nehľadám prácu na doma, (tej mám neúrekom 🙂, ale chcem ťa poprosiť o informáciu, k tomu "korektúry článkov a kníh", to by ma celkom zaujímalo, ešte som o tejto možnosti nepočula, a znie to zaujímavo, to by ma celkom bavilo. Máš nejaké ďalšie informácie alebo skúsenosti s touto "prácou"? Ďakujem veľmi pekne za Tvoje vysvetlenie a čas.

melanta
15. apr 2022

A odkiaľ máme vedieť, čo vieš robiť? Mám kopec známych, ktorí robia z domu. Zväčša reporting, analýzy a potom IT sektor. A švagor učí online angličtinu a nemčinu.

buberova
15. apr 2022

Prosím skús si pozrieť iné diskusie na túto tému.. každý druhý deň je to nejaká, požiadavky sú vždy rovnaké a odpovede tiež...

karelova
15. apr 2022

Tak, je mi jasné, ze vždy, ked sa tu objaví takáto požiadavka, ide o osobku ktorá nemá špecifické skills a kvalifikáciu na privyrobenie si z domu (darmo tu budu večne rady na uctovnictvo, prekladatelstvo, pečenie atd). Človek, ktorý si je vedomy svojich kvalifikácií, sa na to samozrejme na MK pýtať nebude, cize to vecne zhadzovanie tymi ostatnými tohto charakteru mi príde fakt zbytočné.
A k veci. Samozrejme takéto práce určite su, avsak je ich ako safranu a väčšinou sa rozchytaju cez znamych, ved ruku na srdce, každý by chcel zarábať z domu a nepotrebovat žiadne specialne 'dovednosti'. Cize odporúčam cez známych sa dotazovat pripadne sledovat profesiu a z casu na cas sa tam cosi také objaví. Pripadne mi napadla nejaká telefonistka, covid mal asi jednu jedinú výhodu, vela firiem sa naučilo pracovať aj cez vzdialene prístupy, takze je to jednoduchšie ako kedysi.
A ked nie ani to, tak nevyziadana rada - zvýšiť si kvalifikáciu a byt pre trh zaujimavejsia.

7lenka11
15. apr 2022

@viera321 ja osobne sa tomu nevenujem, ale dve kamosky ano.. jedna robi korektury clankov do nejakeho casopisu, druha zase knihy.. vela takychto jobov je cez znamosti, musis, samozrejme, perfektne ovladat slovencinu a hlavne gramatiku.. skus pogooglit, isto existuju weby, kde sa da registrovat a mozno ta niekto oslovi

melanta
15. apr 2022

@karelova som tu asi mesiac alebo mesiac a pol, vyjadrujem sa k takejto otázke prvý krát, nikoho nezhadzujem. Ale máš pravdu, ak niekto niečo ovláda, nebude sa tu pýtať, vie si vyriešiť prácu z domu sám.

karelova
15. apr 2022

@melanta písala som všeobecne, nie ako reakcia priamo na teba. Vzdy na tuto otázku zareaguje niekto spôsobom 'a co ovladas? Účtovníctvo, jazyky, pecenie, handmade, doučovanie, atd'', pricom uz pri písaní tejto správy musí byť dotyčnému jasné, ze ten, co sa pýta, nic z toho neovláda, inak by sa nepytal, cize mi to príde ako zbytočné zhadzovanie dotycneho a ze sa dotazuje na prácu bez špecifickej kvalifikácie... Každý sa snaží ako vie..

pacica
19. apr 2022

ahoj.ja mam celkom zaujimavu pracu a naozaj funguje.za par dni som si uz zarobila 30€ aj to len parkrat co som olajkovala videa

sylwerka
autor
19. apr 2022

@pacica ahoj a je tam nejaky vstupny poplatok?

sylwerka
autor
19. apr 2022

For all...ano mate pravdu nemam specifikacie ani danosti na pisanie blogov a pod.skor som mala na mysli nejaku app kde by sa dalo privyrobit

zuzanockamt
19. apr 2022

@viera321 Ku korekciám je dosť náročné sa dostať. Skús agentúry, ktoré sprostredkúvajú takúto prácu (aj preklady). A samozrejme excelentné ovládanie gramatiky a štylistiky.

miselar
19. apr 2022

@pacica ahoj môžem poprosiť info? Ďakujem

pacica
21. apr 2022

@sylwerka na zaciatku nie.da sa zadarmo si vyskusat akonsa s tym pracuje a dokazes si 16€ zarobit za par dni,ale potom je tam cize vklad 100€ na cely rok ale za mesiac by si dostala 120€ takze by sa ti to vratilo.potom uz mesacne dostavas bez zaplatenia 120€ plus benefity.cim vacsi vklad si kupis tym mas lepsi zarobok

pacica
21. apr 2022

@miselar .da sa zadarmo si vyskusat akonsa s tym pracuje a dokazes si 16€ zarobit za par dni,ale potom je tam sice vklad 100€ platny na cely rok ale za mesiac by si dostala 120€ takze by sa ti to vratilo.potom uz mesacne dostavas bez zaplatenia 120€ plus benefity.cim vacsi vklad si kupis tym mas lepsi zarobok

zuzanita1989
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
27. apr 2022

@zuzanita1989 ak si tu nová, tak si prečítaj podmienky MK (súhlasila si s nimi pri registrácii). Porušuješ ich, takže si svoju reakciu vymaž.