Pristihla som šéfa s kolegyňou

5. jan 2022

Čo by ste robili ? Otvorím kanceláriu a šéf a s kolegyňou jak ju ťahá na seba a ona sa nebráni . Už chápem prečo ju nevýhodi aj napriek tomu že si dovoluje priveľa. Ale nieje to fér

zojanka
5. jan 2022

Hlavne to asi nieje tvoja vec 🙄 ospravedlnila by som sa, zavrela dvere a odisla .... ako co ine by si chcela robit?

elenka74
5. jan 2022

Mala si sa pridať aj ty 🙂 Ale nie, kašli nato, nijak to neovplyvníš.

anjelicek26
5. jan 2022

Co nie je fer? Ze si zacal s nou a nie s tebou 😅 Kazdopadne mas vyhodu, ze to vies, daju ti teraz pokoj, aby sa to neprevalilo... neries, co ta nepali...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
5. jan 2022

Co by som robila? Nic. Ja neviem, co si asi tak myslis, ze bolo treba im vynadat, alebo co?

autor
5. jan 2022

@anjelicek26 nie . Ja o neho nestojím. Nieje fér to ako je zvyhodnovana za to že s ňou spava . A ďalšia vec na pracovisko to tiež nepatrí

autor
5. jan 2022

@zojanka ja sa mám ospravedlnit že idem cez kancel na wc ? Akože haló. Ty si myslíš že toto patrí na pracovisko?

autor
5. jan 2022

@viestta presne . A vôbec . Myslím že su aj iné miesta na také veci .nie zrovna pracovisko

luccija
5. jan 2022

Na pracovisko to nepatrí...tam je najviac mimomanželských vzťahov🙂)všade sú také, ktoré sú zvýhodnené pre sex, pre muža, ktorý jej dohodi prácu, pre rodinné vzťahy....hlad si svojho a nestaraj sa.Ci akú máš predstavu na porade ich vykarhat?

mimka1402
5. jan 2022

Závisť či čo?
Sú dospelí, nepatrí to tam, ale tak asi mysleli, že ich nik nepristihne rozmýšľali očividne niečím iným a úprimne adrenalín tohto druhu má veľa ľudí rado. Neriešila by som to. Je to ich vec. A riešiť zvyhodnovanie, akože je to myslím logické. Skoro všade sú takéto "pracovné" vzťahy.

kittykat22
5. jan 2022

zacinat si s kolegynou je neeticke, nie zakazane. Vela vztahov vznika na pracovisku 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ To ze si kolegyna dovoluje a sef jej to toleruje nie je tvoja vec. Tvoja vec je, ci kolegyna dobre odvadza svoju pracu - a aj to len vo vztahu k tebe. Nemas pravo sudit ludi s ktorymi pracujes a nie je tvoja vec s kym maju/nemaju vztah. Spravas sa ako mravnostna policia 🙄🙄

autor
5. jan 2022

@dskjhfdlkdjhl to neviem .sama som z toho v šoku. Už mi nieje divné prečo somnou stále vydrbavala, prečo sa pred naporovymi dňami dala na Pn aby ich nemusela odrobit, a potom si docupita ako nič. Prečo si vždy všetko odserem ja . Takže?

zojanka
5. jan 2022

Tak v prvom rade si nenapisala ze u vas sa chodi cez kancelariu na wcko, vyznelo to tak ze si sla za sefom do jeho kancelarie a tam si ich nacapala... neviem ci si klopala alebo nie, kazdopadne ja by som povedala "pardon" zavrela dvere a odisla... ano na pracovisko to nepatri, ale zasa myslim ze je to ich vec ci spolu spavaju alebo nie ...

autor
5. jan 2022

@mimka1402 kto píše že im závidí? Vôbec nemám vkus na takého aký je on . Prečo hnet niektoré utocite domna že závidím? Píšem niečo také?

autor
5. jan 2022

@zojanka nie nieje pretože za to že ona sa išla do kanclu muckat som ju musela zaskakovat.

abdn16
5. jan 2022

Nic

lenka7477
5. jan 2022

Nestaraj sa - jednoduché

3009
5. jan 2022

Ak to nevieš prekusnúť, že je protežovaná odíď inde.

autor
5. jan 2022

@3009 ja bohužiaľ nemám také možnosti

loginexistuje
5. jan 2022

tak velmi nevyskakuj lebo sa ta zbavia

ella_price
5. jan 2022

A čo? Vadí ti, že nepreťahuje teba?

stanulienkat
5. jan 2022

No kua.., keby ma sef pretahoval, to si pis, ze by som chcela vyhody😁🤣🤣🤣

autor
5. jan 2022

@ella_price ty si normálna? Ako sa somnou bavis? Neprehanas to trochu .chod sa ventilovať inde trebars do zoo ale somnou sa takto nebav . Ja mám dôstojný život nepotrebujem zenateho sefa ktorej žena prišla pred 3 dňami z porodnice a deckom . Keď teba pretahuje šéf a berieš to ok tvoja vec ale váž slová

autor
5. jan 2022

@stanulienkat nech má ake chce výhody to mne je fuk

autor
5. jan 2022

@ella_price niektoré fakt nepoznáte hranice či čo?

stanulienkat
5. jan 2022

Tak to ber pozitivne. Mozes ich vydierat, ak by s tebou zametali. Inak sa tvar neutralne.

mariejenka
5. jan 2022

Ak sa fakt,ze o nich vieš nedotkne teba,ze sa ťa budú chcieť zbaviť, nerieš to. Ale keď píšeš,ze ty tahas pracu v terminove dni,aj za ňu,tak pochybujem,ze ta vystve,to by potom musela robiť...on je sef že majiteľ,alebo má este niekoho nad sebou? Ved pockaj,nic nevrav,neries mozno za par dni pride jeden z nich za tebou a budú niečo chcieť "hladiť" uvidíš ako a co? Podla toho by som sa zariadila,ale isto by som nesla bonzovat nikomu,skor by som riešila len tu nespravodlivosť v rozdelení práce.

autor
5. jan 2022

@stanulienkat niemienim nikoho vydierať. Len ma hnevá to ako sa kumne ona správa. Že veľa vecí musím robiť po nej ja zatiaľ čo ona sa mucka so sefom. Lenže tu niektoré ženy ja už nemám ani slov fakt. Už viem ako to budem riešiť, každý šéf ma sefa . To platí aj pre neho . Risknem a budem to riešiť u vyššie nadriadených.

autor
5. jan 2022

@mariejenka keby sa to netýka mojej osoby zavriem na nich dvere a vôbec to neriešim. Jasné aj on ma nad sebou niekoho. Vies kolko krat som to snou už riešila ale ona sa mi smiala do úst. A teraz už viem prečo.

mariejenka
5. jan 2022

Tak tak, skús to. Ak je vedienie normálne budú si chcieť urobiť na pracovisku poriadok.