Predĺženie prerušeného štúdia

khuliniova
10. mar 2019

V juni 2019 mi konci platnosť prerušeného štúdia,ktoré som prerušila z dôvodu tehotenstva. No medzi tým sa nám narodilo už aj druhé babatko a na učenie popri deťoch sa necítim a ani nám to financie z rodičovského prispevku nedovoľujú keďže som študent súkromnej školy. Máte skúsenosť s tým, či sa to dá ešte predĺžiť a na akú dobu? Je to dobrá škola, nerada by som prestupila na neplatenu a ukončenie vzdelanie základná škola, tiež nič moc 🙂

ukulela
10. mar 2019

@khuliniova no musis sa len informovat v skole na vysokej tiez platilo, ze sa predlzit/prerusit dalo len na urcity cas, nie "neobmedzene" ... ale zvaz, naozaj nedas nejaky individualny studijny plan? lebo naskakovat opat na skolu po X rokoch - ked si uz nebudes nic pamatat z povodne nauceneho? bez maturity by si prezila, no mas minimalne sance na nejake obstojnejsie zamestnanie. a teda tiez skoda uz investovanych penazi ...

hettinka
10. mar 2019

To je SŠ? No dohodni sa s nimi. Na našej škole sní mamičkám vyslovene neodporúčame prerušiť štúdium, sle dávame im individuálny plán. Ak prerušia, z 90% školu neskončia. Zabudnú aj to, čo vedeli a ťažko sa pokračuje.

khuliniova
autor
10. mar 2019

@hettinka ano je to stredna škola... Mala som individualny plan aj predtým, pretoze som musela chodit do prace.. Tazko sa bude pokracovat aj mne, je mi to jasne. Ale nejako to skoncit musim a hlavne chcem. Mam tam predmety ktore ma velmi bavia ale nepamatam si z nich uz nic.. Urcite budem mat velky problem aj pri maturite... Uz to asi nebudem predlzovat.. Ked budem chodit do prace to bude este narocnejsie ako pri dvoch detoch..

hettinka
10. mar 2019

@khuliniova koľko rokov ti chýba?

khuliniova
autor
10. mar 2019

@hettinka 2 rocniky. 3 a 4..