Predavačka vo Fresh potravinách - skúsenosti

maria.vinea
28. nov 2017

je tu nejaka mamicka, ktora robi vo freshi??

tanalyn
28. nov 2017

Mám kamošku čo tam robí, čo by si chcela vedieť?

maria.vinea
autor
28. nov 2017

platovo, pracovne, narocnost prace

tanalyn
28. nov 2017

Môžem sa jej spýtať ak chceš, budem s ňou ale ak ti mám pravdu povedať tak to bude asi to isté čo v každom takomto obchode :/

maria.vinea
autor
28. nov 2017

zhanam referencie, bola som na pohovor, chcu nastup hned, a ja som zamestnana, nemozem dat vypoved hned zo dna na den, maju I nejake benefity a tak, ale plat ten isty ponukali co mam a plus tie benefity

lavieenrose
28. nov 2017

@maria.vinea najhorsie na tychto obchodoch je ze ked je manko musis dat zo svojho niekedy aj mesacnu vyplatu..

nikkya
28. nov 2017

Neradila by som tam isť robiť 😂
Stav zamestnancov nikdy nikde plný,zamestnanci dru jak kone ,z regalov behat do pokladne ,pratať do zrnka prachu,večne buzerovanie od veducej (ale to zavisi aka je veduca/veduci) ,a stále niekto dal výpoveď,niektorí sa tam ohriali na deň dva.. a keď na svojom regali si najdu niečo po zaruke tak platiť manko treba ,sice v 50% zlave ale je to odveci cele.. a zamestnancov beru každy deň,menia sa tam ako na bežiacom pase 😂
Ak ešte treba nejake info,kludne sa pytajte 😅

ninapat
28. nov 2017

Ver mi, ze tam nechces ist robit. Kamaratka tam bola asi tyzden, aj to neviem ci som vela nenapisala. Hovorila, ze buzeracia strasna, akoze vsade ti sef viac menej ide po krku, ale tam, ze to bolo moc.

dominika6
28. nov 2017

@maria.vinea všetky predavačky sú na tom rovnako..rozdiel žiadny

maria.vinea
autor
28. nov 2017

Ďakujem za info.je rozhodnuté.nejdem tam.

laladua
29. nov 2017

Presne tak to funguje v kazdom obchode ako pisala nikkya, tam sa nadries ako kon a samozrejem za minimalku a to nehovorim o tom, ze ked je inventura tak vsetko co bude chybat si platia predavacky z svojho. Ked tam prides tak budes mat pridelene svoje veci ale popritom budes musiet robit aj trilion inych veci, furt budes za niekoho zaskakovat a ked sa robi ranna poobedna tak ked si na rannej odchadzas neskor lebo ta napriklad vyhodia z pokladne a este si musis ist dolozit, samozrejme zadarmo. Ked sa na poobednej tak skorej prist aby si si mohla dolozit a tiez zadarmo. Je to katastrofa, malokto tam vydrzi.