Prechodné do novej práce

1. sep 2024

Baby ahojte , zajtra nastupujem do novej prace , neviem ci vziat prechodné teda kolaciky hneď zajtra alebo počkať ako co a radšej o deň dva . Akože niekedy som tam už pracovala tak preto rozmýšľam ako je lepšie

matullienka
1. sep 2024

Tak keď si tam už pracovala tak vieš zhruba ako to chodí tam . Ja som priniesla po 3 dňoch, keď som trošku okukala kolektív

lukbe
1. sep 2024

Prechodné???

tinalia
1. sep 2024

Ja som nosila v prvy den

janinah
1. sep 2024

Až po prvej výplate sa nosí...ale mladí prichodné už ani nepoznajú..

dada0902
1. sep 2024

To počujem prvý x toto ani by ma takáto vec nenapadla

melanta
1. sep 2024

Prechodné? Či tzv. prískočné? Počkaj pár dní, nech spoznáš prostredie. Možno sa to tam nenosí. Za mňa napríklad prískočné veľké nie.

marca12
1. sep 2024

Ja som doniesla merci kazdemu v prvy den. Sme maly kolektiv. Ak vies kolko vas tam bude,kludne dones kolace v prvy den. Nikto sa neurazi,potesia sa. Moji kolegovci aj sefovci boli milo prevapeni,nezvykol nikto nosit prichodne.

autor
1. sep 2024

Zienky malo tam byť príchodné, snáď to nemusím vysvetľovať ze mobil niekedy zmení slovo ani si to človek nevšimne ...myslím si ze si väčšina z vás domyslelo 🙂 ....
A teda už som tam niekedy pracovala mam zistené koľko ľudí je tam tak som sa rozhodla teda ze vezmem hneď prvý deň

autor
1. sep 2024

@janinah prečo? Ja som mlada a poznám a predtým tiež veľa mladých do prace stále niečo doniesli..nemyslím ze je to o mladých len možno od povahy alebo ako ich kto naučil

rozculena
1. sep 2024

@janinah chvalabohu

lakebabe
1. sep 2024

Počkaj par dní väčšinou sa to nosila, ale to strašne záleží na kolektíve , ale bežné sa nosilo až po nejakom case nie prvý deň. U nás prvé dni ľudia ani neboli v kolektíve, ale na školeniach