Praktická sestra

kaktusik7777
19. sep 2023

Dobrý deň, robím v nemocnici ako sanitar a chcela by som sa opýtať ci neviete či sa dá ísť teraz v mesiaci september niekam na školu urobiť si praktickú sestru. Pozerala som ale už nenaberaju. Robím tam krátko od júna som začala tam pracovať a v mája sa mali podať prihlášky na PS. Takže som to nestihla.
Ak by tu bol niekto kto si robil PS kedy si treba dať prihlášky a aké sú prijímače skúšky. Som z okresu Poprad. Za všetky rady a komentáre vopred ďakujem.
.

trema
19. sep 2023

Teraz uz urcite neberu, daj si prihlášku buduci rok, sleduj stránku školy, na ktoru chces ist, prijímačky su bud z učiva 7. rocnik zš (ja som si našla knihu na ulozto) alebo zo stredoškolského učiva.

lenuska9999
19. sep 2023

@kaktusik7777 veď si zavolaj alebo napíš e- mail do konkrétnej školy, možno ešte vezmú ak je miesto. Predpokladám, že myslíš pomaturitne 2 ročné štúdium či ? Kamarátku takto vzali na pomaturitne ešte v septembri

kaktusik7777
autor
19. sep 2023

@lenuska9999 ja som im písala do Popradu na zdravotnú školu mail a odpisali mi ze sa im nahlásil 50 žiakov a môžu viat 30. Takže bol plný stav. Takže sa nedalo. A áno 2 ročne pomaturitné štúdium.

kaktusik7777
autor
19. sep 2023

@trema ďakujem tu knihu si zabezpečím ďakujem

ninusa221
19. sep 2023

Sprav si vysku a budeš riadna zdravotná sestra