Pracujete z domu popri dieťati?

21. jún 2023

Prosím má niekto skúsenosti? Syn 3 roky do skolky ho nevzali a potrebujem súrne zarobit mám možnosť call centra z domu. Je to možné ???? Sme v strašne blbej situácii …

3petka
21. jún 2023

Ahoj ja robím z domu mám 3 mesačného. Je to ťažšie ale dá sa. Tie telefonáty sú najhoršie aby ti do toho neviskal a podobne. Deti akurát vtedy keď volas toho majú najviac na srdiečku.

t1nusa
21. jún 2023

@3petka pracuješ normálne na TPP? ak sa smiem spýtať pre akú spoločnosť? tiež zvažujem takýto typ práce, ale len na HO

diewcatqoo
21. jún 2023

Ano, pracujeme s manzelom obaja z domu. Ja chodim 3x do mesiaca do office, manzel raz za 3 mesiace.
Ale call centrum bude s 3 rocnym o drzku. No da sa to zvladnut, ale treba pevne nervy.

andreakotesova
21. jún 2023

Veď dostaneš peniaze na napr. súkromnú škôlku, tak ich využi.

simca06022011
21. jún 2023

U nás bolo v pohode byť ba ho do toho 1,5r... max. Potom už veľmi nie. A niectak ze 8h v kuse, lebo to sa nedá. Čiže nie "časová praca" ale "ukolova".
He pre teva riešenie súkromná škôlka a pod a riadna práca podľa mňa.

olimuc
21. jún 2023

8 h call center je o hubu … s mladsim dietatom kym sa velmi samostatne nehybe ano, telefonaty idu ako na Pase a 3 rocnemu nevysvetlis hraj sa sam… skus radsej sukromnu skolku, pretoze prides o nervy a dietatu to nebude prospievat. Budes doma ale bude samo. (Vlastna skusenost… ak sa neda inac max pol dna)

svetlonos
21. jún 2023

Ahoj,
my mame 3 rocneho syna a neviem si to vobec predstavit. Je zlaty, dokaze sa prehrat aj sam. No uz sa chce samozrejme aj rozoravat. Pokial sa chceme porozpravat pri nom s muzom, bez sance- teda väčšinou.
Mozem si usta drat 100 x a vysvetlovat , ked sa rozpravam s ockom, tak pockaj. A to ho neignorujeme, ze by nemal dostatok pozornosti.
Ja by som zosalela robit pri nom v call centre z domu. Bud ignorujes dieta alebo nestihas pracu. A to mi kamaratka hovorila ako super sa nas maly sam dokaze zahrat. Samozrejme ked telefonujem, potrebuje interakciu 🙂
Ale ty poznas svoje dieta, vies si to predstavit, je to pri nom realne? Kamaratka si ani tu kavu v klude nevypije, maly tiez 3 ricny sa chce hrat s nou. Tiez skusala aby sa hral sam. A to on krasne rozprava v rozvytich vetach, rozumie vsetkemu. Dalsia znama to iste, maly ukecany od 1,5 roka ale hral sa vzdy s nou.
Takze u nas by to vobec nedlo. Ja by som bola neskutocne nervna a nic by nebolo poriadne.
No mozes mu pustit na chvilku rozpravku - to ti ale urcite nevykryje cely pracovny cas.
Neviem,

mogaa
21. jún 2023

Ty poznáš svoje dieťa, ty vieš či sa vie prehrať sám....lebo call centrum nie je že voláš len ty ale volajú tebe.....a to môže byť kedykoľvek a ty musíš hneď vtedy vybaviť telefonát, čiže keďže si v práci, dieťa by malo byť ticho........neviem si predstaviť držať zdravé dieťa celý deň doma a aby ma nevyrušovalo, lebo musím telefonovať.....samozrejme nemôžeš ho nechať celý deň hladného a smädného, ani ho nezavrieť na pol dňa vedľa do izby lebo ty pracuješ.....príležitostne sa to ešte dá zvládnuť, ale skôr pri inom type práce, nie pri telefonátoch ktoré si vyžadujú tvoju pozornosť a nesmie byť počuť dieťa....

nique
21. jún 2023

Pracovala som od 1r, ale mala som doma opatrovateľku. Deti by sa nudili. Teraz (6r a 4r) mi vydrzia, ale vela sedia pred telkou. A to ja nechcem. Takže 1-2 dni ok, potom buď skolska alebo si beriem voľno.

77katarina
21. jún 2023

Dievčatá asi som trošku mimo, možno aj v tomto smere tupá 😉 ale, čo je náplňou call centra ? Čo vlastne robia. Aj u nás v našom meste je jedno a stále tam hľadajú niekoho.... z toho mi vyplýva, že asi práca na prd a aj plat, iba pracovná doba je super do 16,30 hod.

qsookie
21. jún 2023

@77katarina Väčšinou ide o aktívny predaj po telefóne.

simca06022011
21. jún 2023

@77katarina no predaj alebo napr zakaznicka linka (eshopy a pod)

77katarina
21. jún 2023

@qsookie
@simca06022011 ďakujem aj som si myslela. A plat je podľa toho koľko spravia zmlúv - predajov?

qsookie
21. jún 2023

@77katarina
Toto má napr. napísané Crystal Call pri inzerátoch:
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy závislá od Vašej šikovnosti a úspešnosti. Uvedená výška základnej mzdy je pre 8-hodinový úväzok, možnosť dohodnúť sa aj na 6-hodinový úväzok ( 525€ brutto mesačne ) alebo na 4-hodinový úväzok ( 350€ brutto mesačne ).

77katarina
21. jún 2023

@qsookie ďakujem, takže tak ako som si myslela, minimálna+ odmeny z predaja. To nie je nič pre mňa. Môžem zostať zatiaľ tam kde som 😉

monikamama
21. jún 2023

Ja tam pracujem na styri hodiny denne, a musim predavat a zarobim tak 380 mesacne v cistom. Kasli na to 😀

zuzanaete
21. jún 2023

Nerealne s 3 rocnym. Na call centre musis but pripojena v stanovenom case. Naozaj ocakavas, ze sa 3 dieta zabavi cele dni same a potichu? Vyskusaj si to par dni doma, ze o 8 sadnes za stol a budes nieco pisat a nebudes odbiehat za dietatom. Co urobis, ak bude v inej miestnosti a budes pocut buchot a plac? Budes klientovi vysvetlovat, ze prepacte, ale musim ist ratovat dieta? Ak uz malo dieta 3 roky, tak by si mala dalej dostavat peniaze a pouzi ich na sukromnu skolku.

3petka
21. jún 2023

@t1nusa ja pracujem s manželom. Ja robím administratívu a on tu ťažšiu robotu. Som normálne na TPP samozrejme teraz na materskej

autor
21. jún 2023

Dokelu nepotešili ste ma, príspevok sa ma netýka keďže mi dieta neprijali do spádovej skolky - tu mame v mieste trvalého pobytu a s malym žijeme ale v podnájme. Otec dietata nás nechal a domov sa nemôžem vrátiť takze potrebujem pracu na doma keďže súkromnú škôlku neutiahnem a keby bol aj v skolke a stále chorý tak ocrky to by sme nevyzili

mikadooo
21. jún 2023

Dala by som ho do súkromnej škôlky. Buď bude celý deň čumákovať do bedne plus ty budeš mať nervy v riti, lebo smädný hladný cikať kakať nudím sa poď sa hrať. Radšej by som obetovala prachy na nejakú súkr. škôlku ako toto zažívať. Počas korony mi fakt stačilo a to som ani nemala tele robotu. Plus - všetci boli zhovievaví, lebo korona a robíme ako sa dá. Možno že máš super zlaté dieťa, ktoré sa v pohode prebavká doobeda, potom sa poslušne napapá a odcupká po papaní haju haju a zobudí sa o štvrtej. Moje deti nikdy takéto neboli 🤪. Čiže - za mňa utópia. A to, že niekto má trojmesačné a popri ňom robí, tak to žiaľ vôbec nie je to isté, ako mať doma trojročné dieťa.

katarina092
22. jún 2023

A nedalo by sa dohodnut s niekym z rodiny zr by Ti strazil syna? Alebo najst nejaku studentku ktora by Ti postrazila? Alebo posli odvolania do skolok…

katarina092
22. jún 2023

Len teda ak to nebude mat viac skody ako uzitku, ked bude chodit do skolky a riesit choroby a popritom robit… aj do statnej musis platit tusim aj 100 eur ak chces stravu. Za to by si mohla studentku najst

dia444333
3. feb 2024

@monikamama a pracuješ z domu ? Mňa čaká v crystal call o pár dní online školenie, je to psychický náročné?

luccija
3. feb 2024

@dia444333 nechcem Ťa demotivovať, ale mesiace majú ten istý inzerat

bosorkabb
3. feb 2024

Môj muž pracuje z domu. A teda hovorov má cca 2 denne a teraz bol syn doma mesiac a dá sa to ale o držku a dlhodobo skôr nie.
Call centrum si vôbec neviem predstaviť. Tam máš hovorov veľa.

monikamama
3. feb 2024

@dia444333 presne tam robim 🙂 bude zalezat od toho, co budes volat. Nieco je pohoda, nieco narocnejsie.

77katarina
4. feb 2024

Ak sa smiem spýtať ako ste to vyriešili? Ďakujem

autor
10. feb 2024

Vydržala som mesiac a pól ťahať naraz 8 hodín pracovnú dobu a malého.zašlo to však tak ďaleko že keď zazvonil telefon aj keď sa pekne hral tak schválne dosiel kričať do sluchatka … čiže musela som skončiť