Pracujete niekto ako Swiss re Reinsurance Business Coordinator?

zajacik_02
23. aug 2019

Ahojte, má niekto skúsenosť s tou firmou/pozíciou? Ako prebieha tam pohovor? Aká je práca? Aký je tam plat?

c_est_la_vie
23. aug 2019

@zajacik_02 swiss re ma podelene platy na bandy, cize je jasne ze vramci tej pozicie vies rast platovo iba do nejakej urovne. Spominana pozicia je najnizsi band, takze ten range bude od 1100-1300. Swiss re ma “divne” pohovory, kde testuju vasu vsimavost, ako komunikujete pod tlakom, ako odkomunikujete odpoved na nezmyselne otazky. Ale ako firma su 1 z 3 naj ssc v bratislave

dominikakr
23. aug 2019

Priserna praca, napis kludne sukromnu spravu

zajacik_02
autor
25. aug 2019

@dominikakr poslala som ti privatnu spravu

zajacik_02
autor
25. aug 2019

Dakujem za vase odpovede. A neviete náhodou aky je tam karierny rast? Mám aj záujem o HR, takže Recruiting atď. Myslíte si, že by som neskôr mohla dostať aj takú pozíciu alebo nie?

c_est_la_vie
25. aug 2019

@zajacik_02 ja robim recruiterku/ generalistku. Ak je to to co chces, tak do swiss re na tuto rolu nechod. 1 moznost ako zacat karieru je ist do interneho hr na juniornu poziciu. Budem otvorena, na tieto pozicie je celkom tlacenka a vzdy uprednostnia aspon cloveka s partime skusenostou popri skole. Druha moznost je zacat robit v agenture. Naucis sa zakladom a po roku- dva prejdes do interneho. Treba sa ale pripravit na tazke casy, agentury maju zameranie na cisla, je jedno kolko robis, ak fakturujes. Ak nefakturujes, priprav sa na buzeracie.
Naj agentury tiez vyzaduju skusenosti, ale zato si krasne zarobis na bonusoch. Tie horsie- skoda hovorit.
Treba sa ale obrnit a ist 🙂 Ja som zacinala v agenture, zarobila som pomerne dobre na juniorku( okolo 1000cisteho). Teraz po 2 r som v internom, generalistka a teamleaderka a mam krasne peniazky. Ak by si sa chcela spytat na konkretne firmy, napis 🙂

zajacik_02
autor
25. aug 2019

@c_est_la_vie poslala som ti privatnu spravu

gabriela_obzerova
8. sep 2021

@c_est_la_vie ja som tam absolvovala bezne pohovory, asi zavisi pd pozicie. A teda uspesne, prijali ma. Jedna z top3? No mne sa to zda bieda, som cakala, ze su na chvoste, porovnat neviem…

jarabela
21. nov 2022

@gabriela_obzerova
@gabriela_obzerova dobrý deň ešte robíte v Swees re

gabriela_obzerova
21. nov 2022

@jarabela ano, ale na rodicaku som doma