Pracujete ako nezávislý finančný konzultant v Broker Consulting?

vrakuncanka
24. aug 2015

Ahojte, neponúkli niekomu miesto nezávislého finančného konzultanta v Broker Consulting? Čo je to za miesto?

ariadna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikaced
24. aug 2015

Moj znamy pre nich robi a myslim ze to patri k tomu lepsiemu co na financnom trhu najdes. Riesia vsetko co sa tyka financii. Vyskusaj a potom daj vediet ako sa ti pacilo.

miyya
24. aug 2015

Finančný poradca. Poznám odtiaľ pár poradcov, mám s nimi dobré skúsenosti. 🙂

dominika6
25. aug 2015

robí to aj OVB allfinanz
robia komplet financie a ked budeš šikovná,zarobíš si na seba veľmi rýchlo

evittam
25. aug 2015

Agenti s teplou vodou. 😀 😀 😀

catita
26. aug 2015

Zajtra mam pohovor, tiez by ma zaujimali skusenosti, ci ste tam niektora robila a pod.

damadama
22. sep 2015

bola som na "pohovore" pre Broker Consalting, ale natrafila som na síce oblastného riaditeľa, ale blbec. Oni si takto naháňajú klientov. Potom som sa dostala do OVB, k super vedúcemu a majú oveľa širší záber, než BC. Robíme všetko- od poistení, úvery, hypotéky, refinanc, sporenia, investície,...
Veľmi ale záleží, na koho natrafíš, ako si sadnete a ako ti podá informácie. Ak je z toho zlý pocit, tak kašľať na to.

michalmakovnik
22. sep 2015

Robim pre BC uz piaty rok a firma je velmi seriozna, ma starsich vyzretych poradcov a nie rychlo kvasenych poradcov typu OVB a PG. Portfolio je siroke. Pre niektorych mozno praca s teplou vodou, ale pre tych co skusili a videli, ze na konci usetria kazdy mesiac na mensich splatkach uverov, alebo si poriadne nastavia poistky tak ako by poistky mali vyzerat, ze nebudu cez poistky sporit, ale budu naozaj poisteny, to dava zmysel. Vyskusaj a uvidis, nazor si spravim sama. Momentalne prinasame veci, ktore na slovenskom financnom trhu este nie su.