Pracuje tu niekto v Prima banke?

mirkakor
8. aug 2019

Ahojte, poznáte niekoho, kto pracuje v Prima banke? Prípadne absolvovali ste druhé kolo pohovoru? Mala by som pár otázok.

luludia
8. aug 2019

@mirkakor mozno by bolo dobre, keby si specikovala poziciu.

jankulka01
8. aug 2019

Centrala alebo pobocka?

mirkakor
autor
8. aug 2019

@jankulka01 praca na pobocke, osobny bankar

jankulka01
8. aug 2019

a co by ta zaujimalo? na pobocke pojde najma o predaj produktov, budes mat plany, od ktorych bude zaviest odmena.

mirkakor
autor
8. aug 2019

@jankulka01 ano, o planoch viem, skor by ma zaujimalo, ci je ten fix naozaj taky, ako vravia a ci su plany realne splnitelne.

mogaa
8. aug 2019

@mirkakor čomu hovoríš reálne splniteľné? Vždy je to tak že niekto plány splní a niekto nie...Veľa je otázka šťastia za kým klient príde ak potrebuje hypotéku alebo úver....Ty môžeš ponúknuť terminovaný vklad, dokonca dostaneš databázu klientov ktorým končia TV(aspom u nás na pobočke sme to mali podelené)ale hypotéku a úver môžeš ponúkať koľko chceš, pokiaľ človek nepotrebuje tak mu to nenanútiš....A tiež je pravda že ak človek chodí na pobočku častejšie, pôjde za človekom ktorého už pozná nie za niekým kto práve nastúpil....najhoršie sa plnia hypotéky a úvery.....výhoda je že banka nemá fondy a kreditné karty - takže v plánoch máš len bežné účty, terminované vklady, hypotéky a spotrebné úvery....darmo budeš mať splnené účty na 200% ak tibude chýbať 1alebo2hypotéky🙂

jankulka01
8. aug 2019

pozeram ze si z Vranova nad Toplou, na stranke maju zverejnenu poziciu osobneho bankara aj s fixom, pod tuto sumu ist nemozu. Ale radsej si to v pripade prijatia skontroluj na zmluve. co sa planov tyka, presne ako pise mogaa. Niekomu tento styl prace vyhovuje, ale ak nie si komunikativna s citom pre predaj, moze to byt tortura.

mirkakor
autor
8. aug 2019

Dakujem pekne, ze ste mi pomohli. Obavy stale su, je to nieco nove, s cim este skusenost nemam, ale ked sa chce, vsetko sa da. Ano, som z VT, ale uchadzam sa na poziciu mimo mojho rodiska. Uz mi neostava nic ine, len dufat, ze sa mi to podari. 🙂

mogaa
8. aug 2019

@mirkakor no myslím že po pár mesiacoch až taká nadšená nebudeš.....je to každodenná buzerácia ako v každej banke🙂ak neplníš plány, prečo neplníš, čo urobíš v ten deň abby si mala lepšie plnenie plánov , prípadne na konci dna Koho si oslovila a s akým produktom , komu si volala a dohodla si si s ním stretnutie na pobočke(samozrejme s cieľom niečo mu predať)🙂🙂🙂je to o predaji a niekedy musíš mať silný žalúdok aby si túto prácu mohla robiť....ak je väčšia pobočka - s priateľskými vzťahmi nepočítaj - veď si konkurencia🙂nedajbože ak kolegyňa si dohodne s niekým tel.stretnutie a klient príde k tebe a urobíš nejaký obchod😖