Pracuje tu niekto v dabingu?

20. apr 2021

Ahojte. Chcem sa opýtať, či tu niekto nahodou nepracuje v dabingu. Je mi jasne ako to chodi, ze to nie je jednoduche dabovat a vlastne vsetko to okolo. Zaujimalo by ma, ako sa tam da dostat a stat sa jednym z hlasov v dabingu. Dakujem

ukulela
20. apr 2021

dabuju zvacsa herci/moderatori. sukromne studia robia aj skoly dabingu. ved pogoogli.

autor
20. apr 2021

@ukulela ano toto viem ze dabuju prevazne herci, moderatori a podobne. len nie vsade su herci a podobne. a tych skolach viem. len ma zaujima ci tu nahodou nie je niekto kto je uz priamo tam

ella_price
21. apr 2021

Manžel študoval na hereckej škole v CZ a keď chcel skúsiť dabing, tak momentálne je tam velmi ťažké sa dostať a vôbec sa presadiť. Možno ako tlačenka...

ukulela
21. apr 2021

Dostaneš sa len cez známeho. Súkromné studio má svoj okruh hercov, kt. Volá... Fakt si neviem predstaviť, ako by sa tam presadil človek bez skúseností len tak zvonka. Ja som raz dabovala 1 vetu v seriály, robím v rovnakej budove v príbuznej oblasti a režisérovi bolo treba rýchlo ženský hlas, tak ma stiahol na chodbe. Ale oni majú vždy okruh svojich. Ale šanca je vždy, pozri si český seriál komediálny Dabing 😁

autor
21. apr 2021

@ukulela sanca mozno je, ale ako sa k tomu dostat... 🤔 ujo googel moc nepomohol

ukulela
21. apr 2021

No len osloviť štúdia, poslať im MP3 nahrávky, ak mas zaujimavy hlas....

snehulienka639
21. apr 2021

@ukulela jedine tak nejak ale tiez som nepocula len tak o nejakom obycajnom cloveku, ktory by takto dabol. Fakt su to zvacsa herci, nejaky moderatori a tak

vollino5
21. apr 2021

nie, ale tiež by som si to chcel popravde niekedy skúsiť :D :D

autor
21. apr 2021

@vollino5 to aj ja. Preto hladam sposob 😁