Pracuje niekto z vás s kryptomenami?

11. apr 2021

Pracuje tu niekto s kryptomenami?

gangstro
15. apr 2021

Ahoj. Ja

matovicova
26. apr 2021

@gangstro ahoj, uz si riešil aj zdaňovanie z kryptomien?

gangstro
27. apr 2021

@matovicova O tom ti viem povedať len toľko - kontaktuj svojho účtovníka. Ak to nechce on účtovať, tak si nájdi takého, ktorý bude.

autor
27. apr 2021

@gangstro robíš aj daily trading alebo iba holduješ kryptomeny ?

gangstro
27. apr 2021

Traiding nerobím. Mám robota, cashback karty, farmárim a investujem do spoločností, kde to zhodnocujú

autor
28. apr 2021

A ktoré kryptomeny sú podľa teba teraz také s potenciálom? Ja som pozerala už veľa ale nejak sa neviem rozhodnúť..chcela by som nejaké 3-4 do ktorých vložím väčší obnos ako napr 10 kde dám menej penazí

gangstro
28. apr 2021

Podľa toho čo píšeš chceš riešiť stratégiu hodl - dlhodobé držanie. Ja mám BNB a CRO - kvôli cashback kartám - tieto držím dlhodobo, nezaujíma ma ich cena, získavam na cashbacku. Potom Nexo a Celsius. Zvyšok riešim cez firmy: slovenskú Crypton Digital a zahraničnú Qubit.life. BNB od burzy Binance dosť vystrelilo - tak sa očakáva, že pôjdu hore aj coiny ostatných búrz. Nezabúdaj na pravidlo: investuj len toľko koľko môžeš stratiť

autor
28. apr 2021

@gangstro o tých cashback kartách som nepočula ešte..viete mi to nejak aspoň v skratke vysvetliť, prosím 🙂

gangstro
29. apr 2021

2 typy cashback kariet - čo poskytujú banky: zaplatíš v obchode a vrátia ti určité % z nákupu. A druhý typ - zaplatíš v obchode a tá časť ti príde v krypte. Banky čo to poskytujú: Prima banka, SLSP a Tesco(cez homecredit) a Krypto: CDC a Binance

blizzz1428
Autor odpoveď zmazal
Zobraz