Pracuje niekto v Kauflande?

majuska940
7. jan 2023

Ahojte nevie mi prosím niekto poradiť. Kúpila som hračku v kauflande bol to darček takže až nedávno sme ju pri darovaní otvorili a nešla bol to taký vláčik na ovládanie a chýbala tam stredná časť kde išli baterky teda hračka k ničomu. Bloček už nemám ale v aplikácii áno teda mohla by som na základe toho dokladu vrátim zreklamovat ci nie? A tiež ci musí vrátiť presne do toho kauflandu kde som kupovala ci môže aj inde? Ďakujem za každú radu ci podobnú skusenost

janka_lolo
7. jan 2023

riešila som podobnú vec ale iný tovar, stačí ti bloček z aplikácie a ak je to v lehote 30dní tak ti vrátia rovno peniaze ak nie tak čakať 30 dní ale v tomto prípade to zvyčajne zamietnu, manžel tak reklamoval minulý rok niečo čo tam kúpil a skutočne sa to pokazilo, oprava by vychádzala 10násobne drahšie ako nová vec, bolo vidieť, že to sme mi nemohli poškodiť a neuznali mu reklamáciu ale nepracujem tam ale riešili sme nedávno niečo podobné

majuska940
autor
7. jan 2023

@janka_lolo včera bol presne mesiac🙈😪 ah.. A neviete dá sa len tam v tom kauflande kde som kúpila?

janka_lolo
7. jan 2023

@majuska940 dá sa aj inde, my sme mali tovar z BA a vracali sme u nás v ZA v kauflande bez problémov akurát hovorím najlepšie do 30 dní inak tam tá istota nie je

majuska940
autor
7. jan 2023

@janka_lolo veľmi pekne ďakujem

katkaseiner
7. jan 2023

ak ti vcera padla lehota 30 dni, este by som skusila zbehnut hned teraz... vcera bol totiz sviatok, boli zatvoreny... mozno by sa zlutovali (skusenost nemam, ale riskla by som to)

janka_lolo
7. jan 2023

@katkaseiner teoreticky bolo tam viac sviatkov tak možno by sa to dalo aj tak brať ale tiež neviem

katkaseiner
7. jan 2023

@janka_lolo no vidis a dalsia vec je ze vianocne darceky sa vacsinou vsade daju vratit do konca januara (netusim ci Kaufland taketo cosi ma ale ja sa chystam buduci tyzden do Tedi reklamovat fixky - do konca roka som nestihala kvoli crevnej chripke a kovidu).

majuska940
autor
7. jan 2023

@katkaseiner nemám možnosť ísť dnes najskôr zajtra. Ale tak snáď sa to bude dat

janka_lolo
7. jan 2023

@katkaseiner to som čítala, že boli akési nekvalitné dcéra kupovala pre priateľove netere a im všetky píšu, že bola dobrá akcia

katkaseiner
7. jan 2023

@janka_lolo áno, zo 120ks funguje cca 55... .

janka_lolo
7. jan 2023

@katkaseiner tak dcéra asi natrafila na dobré kusy keďže kupovali dva balíky vyše 100 ks a ako hovorila, že si ich nevedia vynachváliť baby tak je to asi o náhode, že niekde píšu všetky